Išsilaisvinkite iš

sezoniškumo spąstų

Modernios grūdų saugyklos leis Jums pasirinkti geriausią būdą  derliaus saugojimui ir tinkamiausią laiką jo pardavimui!

UAB „Mirneca” projektuoja, tiekia ir stato įvairaus našumo grūdų saugyklas ir papildomus įrenginius, juos pritaikant individualiems kiekvieno kliento poreikiams.

Esame sumontavę daugiau kaip 27 000 tonų ir 350 000 m3 talpos grūdų saugyklų visoje Lietuvoje, atliekame jų nuolatinę priežiūrą ir aptarnavimą.

Mūsų produktai

Bendradarbiaujame su pasaulyje gerai žinomais grūdų saugojimo ir apdorojimo įrengimų gamintojais – savo srities lyderiais.

Grūdų transporteriai

ZUMEC

Grūdų džiovinimo įranga

PoleksDry

Grūdų sandėliavimo bokštai

mysilo

Grūdų valymo

įranga

ELISIER

Mūsų statytos grūdų saugyklos pagal talpą

2 klientai Iki 1000 t
4 klientai Iki 2000 t
3 klientai Iki 10.000 t
3 klientai Iki 100.000 t
1 klientas Iki 200.000 t
Lokacija: Anykščiai Grūdų saugyklos talpa: 637 tonos Įrangos gamintojas: MYSiLO
Lokacija: Jurbarkas Grūdų saugyklos talpa: 464 tonos Įrangos gamintojas: MYSiLO
Lokacija: Venta Grūdų saugyklos talpa: 1833 tonos Įrangos gamintojas: MYSiLO
Lokacija: Radviliškis Grūdų saugyklos talpa: 1408 tonos Įrangos gamintojas: MYSiLO
Lokacija: Mikalavas Grūdų saugyklos talpa: 1245 tonos Įrangos gamintojas: MYSiLO; POLEKSDRY
Lokacija: Raseinių raj. Grūdų saugyklos talpa: 1226 tonos Įrangos gamintojas: MYSiLO
Lokacija: Švenčionys Grūdų saugyklos talpa: 4888 tonos Įrangos gamintojas: MYSiLO
Lokacija: Anykščiai Grūdų saugyklos talpa: 2799 tonos Įrangos gamintojas: MYSiLO
Lokacija: Papilys Grūdų saugyklos talpa: 2473 tonos Įrangos gamintojas: MYSiLO
Lokacija: Klaipėda Grūdų saugyklos talpa: 44.522 tonos Įrangos gamintojas: MYSiLO
Lokacija: Kretinga Grūdų saugyklos talpa: 27.467 tonos Įrangos gamintojas: MYSiLO
Lokacija: Klaipėda Grūdų saugyklos talpa: 26.491 tonos Įrangos gamintojas: MYSiLO
Lokacija: Klaipėda Grūdų saugyklos talpa: 157.169 tonos Įrangos gamintojas: MYSiLO

Mums reikėjo tokios įrangos, kuri būtų naši, ilgalaikė ir patikima, todėl tai, ką pasiūlė UAB "Mirneca", pilnai atitiko lūkesčius. Ūkininkė Vijolė Beleškaitė - Aleknavičienė

"Ilgai rinkausi tarp gamintojų ir jų atstovų. Reikėjo efektyvaus ir patikimo sprendimo modernizuoti esamą elevatorių, o UAB "Mirneca" siūloma produkcija geriausiai atitiko kainos ir kokybės santykį". UAB Ventos Grūdai Direktorius Egidijus Šemeklis

"Pasirinkau UAB "Mirneca" tik gavęs labai konkrečius argumentus, kuo MYSiLO ir POLEKSDRY įranga pranašesnė už konkurentų, todėl ne pirmi metai plečiu savo ūkį ir toliau dirbu su šia įmone" Ūkininkas Egidijus Šiaudinis

"Prieš darant ilgalaikį sprendimą, nuo kurio priklausys mano ūkio vystymosi perspektyvos, ieškojau tokio partnerio, kuris girdi mano poreikius, suprojektuoja būsimą technologiją ir pasiūlo optimaliausią sprendimą. Todėl pasirinkau dirbti su UAB "MIRNECA" komanda." Ūkininkas Dainius Krivičius

"Profesionalumas ir teikiamos įrangos kokybės bei kainos santykis - tai pagrindiniai kriterijai,  dėl kurių pasirinkome dirbti su UAB "MIRNECA" ir statyti jų atstovaujamų gamintojų įrangą". AUDRIUS GRIGAITIS Valdybos Narys

Įgyvendinti projektai

AB BEGA

UAB VENTOS GRŪDAI

IMLITEX

Kiti projektai

Teikiamos paslaugos

Projektavimas ir technologijos parengimas

Kiekvienas projektas prasideda nuo technologijos parinkimo, būsimo projekto vizualizacijos ir projektavimo.
UAB „Mirneca” technologai, atsižvelgdami į individualius kliento poreikius ir pagal auginamas kultūras,  teikia technologinius pasiūlymus ir projektuoja įvairaus našumo grūdų saugyklas bei papildomus įrenginius.
Teisingai parinktas technologinis sprendimas leidžia optimaliai parinkti reikiamą įrangos kiekį ir reikiamus parametrus, taupyti kliento investicijas bei užtikrina procesų sklandų darbą, veiklos efektyvumą ir galutinę sandėliuojamų produktų kokybę.

Įrangos tiekimas, montavimas ir įvedimas į eksploataciją

Baigus technologijos parinkimą ir apsisprendus, kokia įranga sudarys Jūsų grūdų saugyklą (elevatorių), sudaromas detalus būsimos įrangos sąrašas su techninėmis specifikacijomis.
UAB „Mirneca” atstovauja ir tiekia į rinką gerai žinomų grūdų/birių produktų krovimo įrangos, saugojimo bokštų, džiovyklų ir valomųjų gamintojus  – MYSiLO, POLEKSDRY, ELISIER, ZUMEC ir kt.
Mes teikiame įrangos pristatymo paslaugą iki užsakovo durų, kaip ir įsigytos įrangos sumontavimo ir įvedimo į eksploataciją paslaugas,nes tik aukštos kvalifikacijos ir patirtį turinčios inžinierių bei montuotojų komandos gali teisingai sumontuoti ir paruošti įrangą tinkamai ir ilgalaikei eksploatacijai.

Pamatų betonavimas ir Elektros sistemos įrengimas

UAB „Mirneca” technologai ir inžinieriai, mūsų klientams pateikia rekomendacijas/reikalavimus būsimų grūdų saugyklų pamatams. Projektavimo paslaugą Klientai užsako projektavimo įmonėje individualiai.
Esant paruoštam pamatų projektui, Užsakovas pats įsirengia arba mes galim pasiūlyti partnerius, kurie pilnai įrengs Jūsų bokštams reikiamus pamatus.
UAB „Mirneca” inžinieriai ruošia būsimo elevatoriaus elektros instaliavimo darbo projektą, su įrangos montavimo darbais teikia ir elektros sistemos įrengimo paslaugą.

Tentinių sandėlių projektavimas, gamyba ir montavimas

UAB „Mirneca” siūlo efektyvius bei alternatyvius sprendimus birių produktų saugojimui ne tik Bokštuose.  Priklausomai nuo Jūsų poreikių, finansinių galimybių, veiklos specifikos ar vietovės, tentiniai, profiliuotos skardos ar daugiasluoksnių plokščių sandėliai gali būti puiki ir ilgalaikė alternatyva bokštams.
Įvertinus Jums reikalingą sandėlių paskirtį, UAB „Mirneca” projektuoja sandėlius/saugyklas, fermas, pašarų angarus, technikos garažus ir remonto dirbtuves bei kitos paskirties pastatus iš lengvų konstrukcijų. Kartu su projektu, ruošiame pilną techninę/projektinę dokumentaciją, gaminame metalo konstrukcijas ir įvairias dangas ,taip pat teikiame sandėlių montavimo paslaugas.

Saulės elektrinių projektavimas ir statyba

UAB „Mirneca” atstovauja gerai žinomą ir patikimą vokiečių saulės panelių gamintoją TommaTech GmbH, todėl siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį.

5 žingsniai iki įrangos tavo ūkyje

1   Pirminės informacijos (užklausos) pateikimas ir poreikio analizė.
3 d.d.

Jei Jus sudomino galimybė įsigyti mūsų atstovaujamų gamintojų produkciją, siųskite mums užklausą arba susisiekite nurodytais kontaktiniais telefonais. UAB „Mirneca” projektų vadovas atvyks pas Jus patogiu laiku, o susitikimo metu plačiau pristatys gaminius ir atsakys į rūpimus klausimus bei detaliai išklausys ir užsirašys Jūsų pageidavimus.

2   Specialistų vizitas į objektą technologijoms aptarti.
2 d.d.

Projektų vadovai, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, auginamas ir apdirbti bei saugoti pasirinktas grūdines kultūras, pasitelkia į komandą inžinierius technologus. Inžinierius atvyksta į būsimo/esamo elevatoriaus vietą, atlieka inžinerinius matavimus, susipažįsta su turima žemės sklypo ir jau turimos technologijos dokumentacija, daro fotonuotraukas bei galutinai aptaria Jūsų pageidavimus, kurie yra labai svarbūs parenkant/projektuojant individualią ir optimaliausią technologiją ar įrangą.

3   Projekto technologinio plano sudarymas ir vizualizacijos sudarymas.
10 d.d.

Tik pilnai išsiaiškinus užsakovo poreikius, būsimus apdirbimo procesus, etapus ir sandėliavimui skirtų kultūrų kiekius pradedamas technologijos plano sudarymas. Mūsų specialistai parinks ir išdėlios („pririš” gamybos bazėje) reikiamo našumo įrangą taip, kad būtų patogu dirbti ir kad tai būtų pats optimaliausias gamybos procesas, minimalios investicijos ir numatytos galimybės plėtrai. Visa tai Jums bus pateikta 3D vizualizacijos plane su įrangos parametrais, kas leis pilnai įsivaizduoti, kaip būsimos grūdų saugyklos atrodys jūsų gamybos bazėje.

4   Pasiūlymo pateikimas ir sutarties sudarymas.
10 d.d.

Užsakovui patvirtinus technologiją, pradedamas detalus pasiūlymo skaičiavimas. Pagal gamintojų rekomendacijas pateiksime būsimų įrengimų apkrovas ir reikalavimus, įsirengiant pamatus. Užsakovui pageidaujant, galime rekomenduoti profesionalus pamatams įrengti. Su būsimo projekto sąmata užsakovas yra supažindinamas ir tai yra priedas prie pirkimo – pardavimo sutarties.

5   Įrangos užsakymas ir gamyba bei patiekimas Jūsų ūkyje.
60 d.d.

Pasirašius sutartį, nustatytais terminais ir sumomis užsakovas sumoka pradinę įmoką, po kurios įrangos užsakymas išsiunčiamas gamintojams. Gamybos terminai paprastai priklauso nuo sezono, laiko, kada įranga buvo užsakyta, nuo technologijai skirtos įrangos kiekių, individualių ar nestandartinių užsakovo pageidavimų ir inžinerinių sprendimų. UAB „Mirneca” organizuoja įrangos pristatymą į užsakovo nurodytą gamybinės bazės vietą. Atvykusios įrangos iškrovimu ir sandėliavimu rūpinasi užsakovas, Užsakovui pageidaujant, įrangą gali susimontuoti savo jėgomis arba šią paslaugą gali atlikti UAB „Mirneca” specialistai.

Pirminės informacijos (užklausos) patiekimas ir poreikio analizė - 3 d.d.

Jei Jus sudomino galimybė įsigyti mūsų atstovaujamų gamintojų produkciją, siųskite mums užklausą arba susisiekite nurodytais kontaktiniais telefonais. UAB "Mirneca" projektų vadovas atvyks pas Jus patogiu laiku, susitikimo metu plačiau pristatys gaminius, atsakys į rūpimus klausimus bei detaliai išklausys ir užsirašys Jūsų pageidavimus.

Specialistų vizitas į objektą technologijoms aptarti - 2 d.d.

Projektų vadovai, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, auginamas ir apdirbti bei saugoti pasirinktas grūdines kultūras, pasitelkia į komandą inžinierius technologus. Inžinierius atvyksta į būsimo/esamo elevatoriaus vietą, atlieka inžinerinius matavimus, susipažįsta su turima žemės sklypo ir jau turimos technologijos dokumentacija, daro fotonuotraukas bei galutinai aptarsia Jūsų pageidavimus, kurie yra labai svarbūs parenkant/projektuojant individualia ir optimaliausią technologiją ar įrangą.

Projekto technologinio plano ir vizualizacijos sudarymas - 10 d.d.

Tik pilnai išsiaiškinus užsakovo poreikius, busimus apdirbimo procesus, etapus ir sandėliavimui skirtų kultūrų kiekius, pradedamas technologijos plano sudarymas. Mūsų specialistai parinks ir išdėlios ("pririš" gamybos bazėje) reikiamo našumo įrangą taip, kad būtų patogu dirbti ir kad tai būtų pats optimaliausias gamybos procesas, minimalios investicijos ir numatytos galimybės plėtrai. Visa tai Jums bus pateikta 3D vizualizacijos plane su įrangos parametrais, kas leis pilnai įsitikinti kaip būsimos grūdų saugyklos atrodys jūsų gamybos bazėje.

Pasiūlymo pateikimas ir sutarties pasirašymas - 10 d.d.

Užsakovui patvirtinus technologiją, pradedamas detalus pasiūlymo skaičiavimas. Pagal gamintojų rekomendacijas pateiksime būsimų įrengimų apkrovas ir reikalavimus įsirengiant pamatus. Užsakovui pageidaujant, galime rekomenduoti profesionalus pamatams įrengti. Su būsimo projekto sąmata užsakovas yra supažindinamas ir tai yra priedas prie pirkimo - pardavimo sutarties.

Įrangos užsakymas ir gamyba bei patiekimas jūsų ūkyje - 60 d.d.

Pasirašius sutartį, nustatytais terminais ir sumomis užsakovas sumoka pradinę įmoką, po kurios įrangos užsakymas išsiunčiamas gamintojams. Gamybos terminai paprastai priklauso nuo sezono, laiko, kada įranga buvo užsakyta, nuo technologijai skirtos įrangos kiekių, individualių ar nestandartinių užsakovo pageidavimų ir inžinerinių sprendimų. UAB "Mirneca" organizuoja įrangos pristatymą į užsakovo nurodytą gamybinės bazės vietą. Atvykusios įrangos iškrovimu ir sandėliavimu rūpinasi užsakovas. Užsakovui pageidaujant ,įrangą gali susimontuoti savo jėgomis arba šią paslaugą gali atlikti mūsų specialistai.

Viso: 85 d.d.

Kodėl Mirneca?

Mus rekomenduoja LT agro lyderiai.
Stengiamės savo darbu tapti Jūsų verslo sėkmės dalimi.
Optimalus kainos ir kokybės santykis.
Viena geriausių Lietuvoje profesionalų komanda, Jus lydėsianti nuo projekto pradžios iki pabaigos.
Parenkame naudingus projekto finansavimo šaltinius ir vykdomi darbai bei įranga visada apdrausti.
email_modestas phone_modestas
map with links mobile

Susisiekite su mumis