UAB “Mirneca” buvo įkurta kaip specializuota įmonė technologinių ir inžinerinių projektų įgyvendinimui Lietuvoje ir už jos ribų.

Pagrindinė įmonės užduotis – išsiaiškinti kliento poreikius ir pasiūlyti geriausius sprendimus, kurie viršytų lūkesčius ir atitiktų aukščiausios kokybės kriterijus.

Įmonės komandos nariai turi ne vienerių metų patirtį įgyvendinant projektus chemijos, medienos perdirbimo, energetikos sektoriuose. Taip pat aktyviai dirba birių krovinių (grūdų, trąšų) transportavimo ir sandėliavimo objektų statybose. Komandos patirtys įgytos bendradarbiaujant su tokiais pagrindiniais užsakovais kaip KRONOSPAN Gruop, EuroChem Group, Sodrugestvo Group, Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „BEGA“, IMLITEX Holdings, KLASCO (Achema Group), Gairelita ir kiti.

Projektų įgyvendinimo metu buvo vykdoma technologinės įrangos, grūdų saugojimo įrangos, modulinių katilinių, vamzdynų ir jų dalių, suspausto oro ir azoto modulių, skystų produktų perpylimo įrenginių ir rezervuarų tiekimas, bei vykdomi įvairaus sudėtingumo montavimo, izoliavimo ir elektros instaliacijos darbai, fundamentų įrengimas (grūdų saugojimo objektai).

 

2022 metų rugpjūčio mėn. džiaugiamės tapę sertifikuota įstaiga, dirbančia pagal ISO 9001 ir ISO 14001 vadybos sistemos reikalavimus!

            

 

2022 metų gruodžio mėn. didžiuojamės tapę Lietuvos Saulės Energetikos Asociacijos nare!