Išsilaisvinkite iš didelių energetikos kaštų!

Mes siūlome įrangą ir sprendimus, kuriančius pridėtinę vertę, tausojančius aplinką ir taupančius Jūsų išteklius

Mes tiekiame Europoje gaminamus ir sertifikuotus aukščiausios kokybės SAULĖS modulius, šviestuvus, kabelius vėjo jėgainėms ir elektrinių įrangą, kuri padės Jums mažinti energijos kaštus ir taupyti Jūsų lėšas.

Esame ne tik tiekėjai, bet ir profesionalūs projektavimo bei montavimo specialistai, dirbantys statybų sektoriuje, todėl pasistengsime, kad bet kurios Jūsų idėjos trumpiausiais terminais virstų realiais projektais.

MŪSŲ PRODUKTAI

Apšvietimo įranga PELSAN

Saulės elektrinės TOMMATECH

Kiti SMART produktai

MŪSŲ PRIVALUMAI

Metiniai pajėgumai

1,3 GW
Lyderis Europoje

Veikimo garantija

30 metų
Saulės moduliams

Gamybos apimtys

5 mln.
šviestuvų per metus

Eksportuoja į

65 šalis
3500 produktų tipų

Teikiamos paslaugos

Saulės elektrinių įrangos didmeninė prekyba ir konsultavimas

TommaTech GmbH kuria ir gamina novatoriškas technologijas. Įmonė per metus pagamina 1,3 GW saulės modulių ir tiekia savo produkciją į daugiau nei 57 pasaulio šalis.

Mes gaminius tiekiame trumpiausiais terminais bei konsultuojame saulės elektrinių įrengimo klausimais.

Saulės elektrinių ir apšvietimo įrangos projektavimas ir montavimas

Atliekame pramoninio apšvietimo ir saulės elektrinių projektavimo darbus, tad Jūsų projektui galime pasiūlyti iki 20 montavimo inžinierių.

Apšvietimo įrangos tiekimas, įrengimas

UAB „Mirneca” – oficialus šviestuvų gamintojo PELSAN atstovas Lietuvoje.

Gaminamos produkcijos privalumai

Produkcija sertifikuota pagal 17 tarptautinių standartų (EAC, ENEC24, IEC/IECEE, IEP/ATEX irk t.);

Platus galingumų diapazonas nuo 1 W iki 200 W ir aukštas efektyvumo lygis iki 160 lm/W;

Aukštas mechaninio atsparumo lygis iki IK10 ir aukštas elektrosaugos lygis iki IP67;

Visi šviestuvų elementai gaminami pačioje Pelsan gamykloje.

Kiti SMART produktai

TommaTech GmbH kuria ir gamina novatoriškas technologijas ir įrangą Saulės elektrinių įrengimui bei individualiam naudojimui:

Srovės keitikliai (Inverteriai);

Elektros energijos kaupikliai;

Elektromobilių įkrovimo stoteles;

Saulės skėčiai su saulės moduliais ir kaupikliais, skirti kavinių lankytojų mobiliems įrenginiams įkrauti, turintys ir šildymo funkciją.

Daugiau informacijos skiltyje Kiti SMART produktai

5 žingsniai projekto įgyvendinimui

1   Pirminės informacijos pateikimas - poreikio analizė.

Jei Jus sudomino galimybė įsigyti mūsų atstovaujamų gamintojų produkciją, siųskite mums užklausą arba susisiekite nurodytais kontaktiniais telefonais. UAB „Mirneca” produktų vadovas atvyks arba susisieks su Jumis artimiausiu laiku ir plačiau pristatys dominančius gaminius bei atsakys į rūpimus klausimus.

2   Pasiūlymo pateikimas.

Produktų vadovai atsižvelgdami į Jūsų poreikius, pasitelkia į komandą inžinierius technologus, kuriems pateiksite daugiau papildomos informacijos apie jūsų projektą, brėžinius bei kitą techninę dokumentaciją, susijusią su dominančiu produktu, kurie yra labai svarbūs parenkant reikiamą produktą, jo charakteristikas, kiekius ar reikalingą įrangą. Mes teikiame tik pilnai pagrįstus ir atsakingus pasiūlymus.

3   Užsakymo suformavimas ir tiekimo sutarties pasirašymas.

Išsiaiškinus užsakovo poreikius, būsimus darbo su produktais montavimo procesus, sandėliavimo ypatumus ir tikslius jų kiekius bei specifikacijas, pradedamas užsakymo formavimas gamintojams. Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, mūsų specialistai parinks geriausiai Jūsų poreikį tenkinančius produktus bei pateiks konkurencingą pasiūlymą.

4   Projekto parengimas.

Užsakovui patvirtinus užsakymą, pagal gamintojų rekomendacijas pateiksime produktų sertifikatus, naudojimo instrukcijas ir kitą statybos įteisinimui reikalingą dokumentaciją. Užsakovui pageidaujant galime rekomenduoti profesionalus įsigytų gaminių sumontavimui. Su bendra projekto sąmata užsakovas yra supažindinamas ir tai bus kaip priedas prie pirkimo – pardavimo sutarties. Esant kompleksiniams Metalo/Betono  konstrukcijų užsakymams, mūsų atstovaujami gamintojai gali paruošti darbo projektus bei nestandartinių konstruktyvų gamybos brėžinius, transportavimo schemas ir pan.

5   Montavimas ir pridavimas.

Pasirašius sutartį, nustatytais terminais ir sumomis užsakovas sumoka sutartą avansinę įmoką, po kurios prasideda užsakymo gamyba arba atkrovimas. Gamybos terminai paprastai priklauso nuo sezono, kiekių, koks – individualus ar standartinis – gaminys, užsakovo pateiktų brėžinių kokybės, nestandartinių užsakovo pageidavimų ir kompleksinių inžinerinių sprendimų. UAB „Mirneca” organizuoja užsakytos produkcijos pristatymą į užsakovo nurodytą vietą. Užsakovui pageidaujant, atstovaujamus produktus gali sumontuoti ir mūsų specialistų/partnerių komanda.

Pirminės informacijos pateikimas – poreikio analizė.

Jei Jus sudomino galimybė įsigyti mūsų atstovaujamų gamintojų produkciją, siųskite mums užklausą arba susisiekite nurodytais kontaktiniais telefonais. UAB "Mirneca" produktų vadovas atvyks arba susisieks su Jumis artimiausiu laiku ir plačiau pristatys Jus dominančius gaminius bei atsakys į rūpimus klausimus.

Pasiūlymo pateikimas.

Produktų vadovai, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, pasitelkia į komandą inžinierius technologus, kuriems pateiksite daugiau papildomos informacijos apie numatomą projektą, brėžinius bei kitą techninę dokumentaciją, susijusią su dominančiu produktu, kurie yra labai svarbūs parenkant reikiamą produktą, jo charakteristikas, kiekius ar reikalingą įrangą. Mes teikiame tik pilnai pagrįstus ir atsakingus pasiūlymus.

Užsakymo suformavimas ir tiekimo sutarties pasirašymas.

Pilnai išsiaiškinus užsakovo poreikius, būsimus darbo su produktais montavimo procesus, sandėliavimo ypatumus ir tikslius jų kiekius bei specifikacijas, pradedamas užsakymo formavimas gamintojams. Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, mūsų specialistai parinks geriausiai Jūsų poreikį tenkinančius produktus bei pateiks konkurencingą pasiūlymą.

Projekto parengimas.

Užsakovui patvirtinus užsakymą, pagal gamintojų rekomendacijas pateiksime produktų sertifikatus, naudojimo instrukcijas ir kitą statybos įteisinimui reikalingą dokumentaciją. Užsakovui pageidaujant galime rekomenduoti profesionalus įsigytų gaminių sumontavimui. Su bendra projekto sąmata užsakovas yra supažindinamas ir tai bus kaip priedas prie pirkimo - pardavimo sutarties. Esant kompleksiniams Metalo/Betono  konstrukcijų užsakymams, mūsų atstovaujami gamintojai gali paruošti darbo projektus bei nestandartinių konstruktyvų gamybos brėžinius, transportavimo schemas ir pan.

Montavimas ir pridavimas.

Pasirašius sutartį, nustatytais terminais ir sumomis užsakovas sumoka sutartą avansinę įmoką, po kurios prasideda užsakymo gamyba arba atkrovimas. Gamybos terminai paprastai priklauso nuo sezono, kiekių, koks - individualus ar standartinis - gaminys, užsakovo pateiktų brėžinių kokybės, nestandartinių užsakovo pageidavimų ir kompleksinių inžinerinių sprendimų. UAB "Mirneca" organizuoja užsakytos produkcijos pristatymą į užsakovo nurodytą vietą. Užsakovui pageidaujant, atstovaujamus produktus gali sumontuoti ir mūsų specialistų/partnerių komanda.

Kodėl Mirneca?

Tarptautinė patirtis ir įvairios veiklos sritys.
Stengiamės savo darbu tapti Jūsų verslo sėkmės dalimi.
Optimalus kainos ir kokybės santykis.
Patyrusių profesionalų komanda, Jus lydėsianti nuo projekto pradžios iki pabaigos.
Parenkame naudingus projekto finansavimo šaltinius, o vykdomi darbai bei įranga visada apdrausti.  SIGITA UR
  Sigita Urbonienė
  UAB „Mirneca” direktorė

  „Mano didžiausia motyvacija – nuolatos mesti iššūkį sau, o verslas – tai universitetas, kuriame kiekvieną dieną mokomės vis naujo ir nenustojame tobulėti.“

  SIGITA UR
  Sigita Urbonienė
  UAB „Mirneca” direktorė

  „Mano didžiausia motyvacija – nuolatos mesti iššūkį sau, o verslas – tai universitetas, kuriame kiekvieną dieną mokomės vis naujo ir nenustojame tobulėti.“

  Susisiekite su mumis