Išsilaisvinkite iš

sezoniškumo spąstų

Modernios grūdų saugyklos leis Jums pasirinkti geriausia būdą Jūsų derliaus saugojimui ir tinkamiausią laiką jo pardavimui!

Mirneca projektuoja, teikia ir stato įvairaus našumo grūdų saugyklas ir papildomus įrenginius juos pritaikant individualiems kiekvieno kliento poreikiams

Esame sumontave daugiau kaip 269 000 tonu ir 350 000 m3 talpos grūdų saugyklų visoje Lietuvoje ir atliekame jų nuolatinę priežiūrą bei aptarnavimą.

Mūsų statytos grūdų saugyklos pagal talpą

2 clients Iki 1000 t
4 clients Iki 2000 t
3 clients Iki 10.000 t
3 clients Iki 100.000 t
1 client Iki 200.000 t
Location: Anykščiai Silo capacity: 637 tonos Manufacturer: MYSiLO
Location: Jurbarkas Silo capacity: 464 tonos Manufacturer: MYSiLO
Location: Venta Silo capacity: 1833 tonos Manufacturer: MYSiLO
Location: Radviliškis Silo capacity: 1408 tonos Manufacturer: MYSiLO
Location: Mikalavas Silo capacity: 1245 tonos Manufacturer: MYSiLO; POLEKSDRY
Location: Raseinių raj. Silo capacity: 1226 tonos Manufacturer: MYSiLO
Location: Švenčionys Silo capacity: 4888 tonos Manufacturer: MYSiLO
Location: Anykščiai Silo capacity: 2799 tonos Manufacturer: MYSiLO
Location: Papilys Silo capacity: 2473 tonos Manufacturer: MYSiLO
Location: Klaipėda Silo capacity: 44.522 tonos Manufacturer: MYSiLO
Location: Kretinga Silo capacity: 27.467 tonos Manufacturer: MYSiLO
Location: Klaipėda Silo capacity: 26.491 tonos Manufacturer: MYSiLO
Location: Klaipėda Silo capacity: 157.169 tonos Manufacturer: MYSiLO

Mums reikėjo tokios įrangos, kuri būtų naši, ilgalaikė ir patikima, todėl tai, ką pasiūlė UAB "Mirneca", pilnai atitiko lūkesčius. Ūkininkė Vijolė Beleškaitė - Aleknavičienė

"Ilgai rinkausi tarp gamintojų ir jų atstovų. Reikėjo efektyvaus ir patikimo sprendimo modernizuoti esamą elevatorių, o UAB "Mirneca" siūloma produkcija geriausiai atitiko kainos ir kokybės santykį". UAB Ventos Grūdai Direktorius Egidijus Šemeklis

"Pasirinkau UAB "Mirneca" tik gavęs labai konkrečius argumentus, kuo MYSiLO ir POLEKSDRY įranga pranašesnė už konkurentų, todėl ne pirmi metai plečiu savo ūkį ir toliau dirbu su šia įmone" Ūkininkas Egidijus Šiaudinis

"Prieš darant ilgalaikį sprendimą, nuo kurio priklausys mano ūkio vystymosi perspektyvos, ieškojau tokio partnerio, kuris girdi mano poreikius, suprojektuoja būsimą technologiją ir pasiūlo optimaliausią sprendimą. Todėl pasirinkau dirbti su UAB "MIRNECA" komanda." Ūkininkas Dainius Krivičius

"Profesionalumas ir teikiamos įrangos kokybės bei kainos santykis - tai pagrindiniai kriterijai,  dėl kurių pasirinkome dirbti su UAB "MIRNECA" ir statyti jų atstovaujamų gamintojų įrangą". AUDRIUS GRIGAITIS Valdybos Narys

Įgyvendinti projektai

AB BEGA

UAB VENTOS GRŪDAI

IMLITEX

Kiti projektai

Mūsų produktai

Bendradarbiaujame su pasaulyje gerai žinomais grūdų saugojimo ir apdorojimo įrengimų gamintojais – savo srities lyderiais.

Grūdų krovimo įranga

Grūdų džiovinimo įranga

Grūdų sandėliavimo bokštai

Grūdų džiovinimo įranga

Teikiamos paslaugos

Projektavimas ir technologijos parengimas

Kiekvienas projektas prasideda nuo technologijos parinkimo, būsimo projekto vizualizacijos ir projektavimo.

Mirneca technologai, atsižvelgdami į individualiu kliento poreikius, pagal auginamas kultūras,  teikia technologinius pasiūlymus ir projektuoja įvairaus našumo grūdų saugyklas bei papildomus įrenginius.

Teisingai parinktas technologinis sprendimas leidžia optimaliai parinkti reikiamą įrangos kiekį ir reikiamus parametrus, taupyti kliento investicijas bei užtikrina procesų sklandų darbą, veiklos efektyvumą ir galutinę sandėliuojamų produktų kokybę.

Įrangos tiekimas, montavimas ir įvedimas į eksploataciją

Baigus technologijos parinkimą ir apsisprendus kokia įranga sudarys Jūsų būsimą grūdų saugyklą (elevatorių), sudaromas detalus būsimos įrangos sąrašas su techninėmis specifikacijomis.

Mirneca atstovauja ir tiekia į rinką gerai žinomų grūdų/birių produktų krovimo, saugojimo bokštų, džiovyklų ir valomųjų gamintojus  – MYSiLO, POLEKSDRY, ELISIER, ZUMEC ir kt.

Įprastai teikiame įrangos pristatymo paslaugą iki užsakovo durų kaip ir įsigytos įrangos sumontavimo ir įvedimo į eksploataciją paslaugą. Tik aukštos kvalifikacijos ir patirtį turinčios inžinierių bei montuotojų komandos gali tinkamai sumontuoti ir paruošti įrangą tinkamai ir ilgalaikei eksploatacijai.

Pamatų betonavimas ir Elektros sistemos įrengimas

Mirneca technologai ir inžinieriai, mūsų klientams pateikia rekomendacijas/reikalavimus būsimų grūdų saugyklų pamatams. Projektavimo paslaugą Klientai užsako projektavimo įmonėje individualiai.

Esant paruoštam pamatų projektui Užsakovas pats įsirengia arba Mirneca gali pasiūlyti partnerius kurie pilnai įrengs Jūsų bokštams reikiamus pamatus.

Mirneca inžinieriai ruošia būsimo elevatoriaus elektros instaliavimo darbo projektą o kartu su įrangos montavimo darbais teikia ir elektros sistemos įrengimo paslaugą.

Tentinių sandėlių projektavimas, gamyba ir montavimas

Mirneca siūlo efektyvius bei alternatyvius sprendimu birių produktų saugojimui ne tik Bokštuose.  Priklausomai nuo Jūsų poreikių, finansinių galimybių, veiklos specifikos ar vietovės, tentiniai, profiliuotos skardos ar daugiasluoksnių plokščių sandėliai gali būti puiki ir ilgalaikė alternatyva bokštams.

Įvertinus Jums reikalingą sandėlių paskirtį Mirneca projektuoja sandėlius/saugyklas, fermas, pašarų angarus, technikos garažus ir remonto dirbtuves bei kitos paskirties pastatus iš lengvų konstrukcijų. Kartu su projektu ruošiame pilną techninę/projektinę dokumentaciją, gaminame metalo konstrukcijas ir įvairias dangas o taip pat teikiame sandėlių sumontavimo paslaugą.

Garantinis ir po garantinis aptarnavimas

Mūsų veiklos principai – visada būti kuo arčiau mūsų klientų bei operatyviai reaguoti į jo poreikius.

Mirneca ne tik parduoda, montuoja bei ir teikia pilną techninį savo objektų garantinį ir po garantinį aptarnavimą, klientų konsultacijas, atsarginių dalių tiekimą ir remontą bei esamos įrangos modernizavimo pasiūlymus ir sprendimus Jūsų veiklos efektyvumui ir produktų kokybei didinti.

5 žingsniai iki įrangos tavo ūkyje

1   Pirminės informacijos (užklausos) patiekimas ir poreikio analizė
3 d.d.

Jei Jus sudomino galimybė įsigyti mūsų atstovaujamų gamintojų produkciją, siųskite mums užklausą arba susisiekite nurodytais kontaktiniais telefonais. Mirneca projektų vadovas atvyks pas Jus artimiausiu Jums patogiu laiku, o susitikimo metu plačiau pristatys gaminius, atsakys į rūpimus klausimus bei detaliai išklausys ir užsirašys Jūsų pageidavimus.

2   Specialistų vizitas į objektą technologijoms aptarti
2 d.d.

Projektų vadovai atsižvelgdami į Jūsų poreikius, auginamas ir apdirbti bei saugoti pasirinktas grūdines kultūras pasitelkia į komandą inžinierius technologus. Inžinierius atvyksta į būsimo/esamo elevatoriaus vietą, atlieka inžinerinius matavimus, susipažįsta su turima žemės sklypo ir jau turimos technologijos dokumentacija, daro fotonuotraukas bei galutinai aptarsite Jūsų pageidavimus, kurie yra labai svarbūs parenkant/projektuojant individualia ir optimaliausią technologiją ar įrangą.

3   Projekto technologinio plano ir vizualizacijos sudarymas
10 d.d.

Tik pilnai išsiaiškinus užsakovo poreikius, busimus apdirbimo procesus, etapus ir sandėliavimui skirtų kultūrų kiekius pradedamas technologijos plano sudarymas. Mūsų specialistai parinks ir išdėlios (pririš gamybos bazėje) reikiamo našumo įrangą taip, kad būtų patogu dirbti, kad būtų pats optimaliausias gamybos procesas, minimalios investicijos ir numatytos galimybės plėtrai. Visa tai Jums bus pateikta 3D vizualizacijos plane su įrangos parametrais kas leis pilnai įsitikinti kaip būsimos grūdų saugyklos stovės jūsų gamybos bazėje.

4   Pasiūlymo pateikimas ir sutarties pasirašymas
10 d.d.

Užsakovui patvirtinus technologiją pradedamas detalus pasiūlymo skaičiavimas. Pagal gamintojų rekomendacijas pateiksime būsimų įrengimų apkrovas ir reikalavimus įsirengiant pamatus. Užsakovui pageidaujant galime rekomenduoti profesionalus pamatams įrengti. Su būsimo projekto sąmata užsakovas yra supažindinamas ir tai yra priedas prie pirkimo pardavimo sutarties.

5   Įrangos užsakymas ir gamyba bei patiekimas jūsų ūkyje
60 d.d.

Pasirašius sutartį, nustatytais terminais ir sumomis užsakovas sumoka pradinę įmoką, po kurios įrangos užsakymas išsiunčiamas gamintojams. Gamybos terminai paprastai priklauso nuo sezono, kada įranga buvo užsakyta, nuo technologijai skirtos įrangos kiekių, individualių ar nestandartinių užsakovo pageidavimų ir inžinerinių sprendimų. Mirneca organizuoja įrangos pristatymą į užsakovo nurodytą gamybinės bazės vietą. Atvykusios įrangos iškrovimu ir sandėliavimu rūpinasi užsakovas. Užsakovui pageidaujant įrangą gali susimontuoti savo pajėgomis arba šią paslaugą gali atlikti Mirneca specialistai bei įvesti į eksploataciją.

Pirminės informacijos (užklausos) patiekimas ir poreikio analizė - 3 d.d.

Jei Jus sudomino galimybė įsigyti mūsų atstovaujamų gamintojų produkciją, siųskite mums užklausą arba susisiekite nurodytais kontaktiniais telefonais. Mirneca projektų vadovas atvyks pas Jus artimiausiu Jums patogiu laiku, o susitikimo metu plačiau pristatys gaminius, atsakys į rūpimus klausimus bei detaliai išklausys ir užsirašys Jūsų pageidavimus.

Specialistų vizitas į objektą technologijoms aptarti - 2 d.d.

Projektų vadovai atsižvelgdami į Jūsų poreikius, auginamas ir apdirbti bei saugoti pasirinktas grūdines kultūras pasitelkia į komandą inžinierius technologus. Inžinierius atvyksta į būsimo/esamo elevatoriaus vietą, atlieka inžinerinius matavimus, susipažįsta su turima žemės sklypo ir jau turimos technologijos dokumentacija, daro fotonuotraukas bei galutinai aptarsite Jūsų pageidavimus, kurie yra labai svarbūs parenkant/projektuojant individualia ir optimaliausią technologiją ar įrangą.

Projekto technologinio plano ir vizualizacijos sudarymas - 10 d.d.

Tik pilnai išsiaiškinus užsakovo poreikius, busimus apdirbimo procesus, etapus ir sandėliavimui skirtų kultūrų kiekius pradedamas technologijos plano sudarymas. Mūsų specialistai parinks ir išdėlios (pririš gamybos bazėje) reikiamo našumo įrangą taip, kad būtų patogu dirbti, kad būtų pats optimaliausias gamybos procesas, minimalios investicijos ir numatytos galimybės plėtrai. Visa tai Jums bus pateikta 3D vizualizacijos plane su įrangos parametrais kas leis pilnai įsitikinti kaip būsimos grūdų saugyklos stovės jūsų gamybos bazėje.

Pasiūlymo pateikimas ir sutarties pasirašymas - 10 d.d.

Užsakovui patvirtinus technologiją pradedamas detalus pasiūlymo skaičiavimas. Pagal gamintojų rekomendacijas pateiksime būsimų įrengimų apkrovas ir reikalavimus įsirengiant pamatus. Užsakovui pageidaujant galime rekomenduoti profesionalus pamatams įrengti. Su būsimo projekto sąmata užsakovas yra supažindinamas ir tai yra priedas prie pirkimo pardavimo sutarties.

Įrangos užsakymas ir gamyba bei patiekimas jūsų ūkyje - 60 d.d.

Pasirašius sutartį, nustatytais terminais ir sumomis užsakovas sumoka pradinę įmoką, po kurios įrangos užsakymas išsiunčiamas gamintojams. Gamybos terminai paprastai priklauso nuo sezono, kada įranga buvo užsakyta, nuo technologijai skirtos įrangos kiekių, individualių ar nestandartinių užsakovo pageidavimų ir inžinerinių sprendimų. Mirneca organizuoja įrangos pristatymą į užsakovo nurodytą gamybinės bazės vietą. Atvykusios įrangos iškrovimu ir sandėliavimu rūpinasi užsakovas. Užsakovui pageidaujant įrangą gali susimontuoti savo pajėgomis arba šią paslaugą gali atlikti Mirneca specialistai bei įvesti į eksploataciją.

Viso: 85 d.d.

Kodėl Mirneca?

Mus rekomenduoja LT agro lyderiai.
Stengiamės savo darbu tapti Jūsų verslo sėkmės dalimi.
Optimalus kainos ir kokybės santykis.
Viena geriausių Lietuvoje profesionalų komanda Jus lydėsianti nuo projekto pradžios iki pabaigos.
Parenkame naudingus projekto finansavimo šaltinius ir vykdomi darbai bei įranga visada apdrausti.
email_donatas phone_donatas email_modestas phone_modestas email_aurimas phone_aurimas
map with links mobile

Susisiekite su mumis