“Mysilo Group“ turi 40 metų pramonės ir gamybos patirtį gaminant grūdų laikymo bokštus ir krovimo sistemų įrangą. Per daugelį metų „Mysilo“ tapo tikru ekspertu ir lyderiaujančia organizacija pasaulinėje rinkoje kaip novatoriška ir konkurencinga organizacija įgyvendinusi daugiau nei 2000 projektų, turinti daugiau nei 1500 klientų 60 šalių ir dirbanti visuose žemynuose. Šiandien „Mysilo“ yra viena iš pirmaujančių kompanijų pasaulyje, turinti tvarų augimą nuo pat jos įsikūrimo pradžios.

MYSILO gamina įvairių modelių pramoninius ir komercinius plokščiadugnius bei konusinius grudų saugojimo ir pašarų laikymo bokštus, Grūdų transportavimo įrangą, metalo konstrukcijas ir kitą procesų automatizavimo irangą.

„Mysilo“ grupėje yra trys įmonės: „Siloport Grain Storage Systems Inc. Co.“, „Silopark Construction & Machine Industry Inc. Co.“ ir “Contracting and sales operations”.
Gamybos ir projektavimo padalinyje dirba aukštos kvalifikacijos patyrusių inžinierių komanda, kuri užtikrina nuolatinį tobulėjimą ir kuria profesionalius prietaisus kiekviename grūdų apdirbimo gamybos etape. Greitą ir nepriekaištingą gamybą garantuoja aukšto tikslumo ir našumo gamybos linijos pagal naujausias technologijas, kurias sudaro CNC, lazerinis pjovimas, robotizuotos suvirinimo ir įpurškimo sistemos bei aukštos kokybės žaliava, tiekiama iš geriausių pasaulyje plieno gamyklų. Viena iš pagrindinių ypatybių, dėl kurių „Mysilo“ skiriasi nuo konkurentų, yra puikus santykis tarp dizaino, gaminių patikimumo, veikimo efektyvumo ir kokybės bei kainos.
Visiems procesams nuo žaliavos tiekimo iki prekių išsiuntimo taikoma greita, praktiška ir efektyvi kokybės valdymo sistema pagal ISO 9001-14001 ir OHSAS 18001 kokybės sertifikatus.
Gamybai noaudojamo plieno ar kitų medžiagų atitikties testai yra vykdomi pagal kokybės užtikrinimo procesus įmonės laboratorijose. Tiekėjų kokybės sertifikatai yra pakartotinai tikrinti, o gauti rezultatų įrašai rchyvuojami.
Pagrindinis „Mysilo“ tikslas – pridėtinės vertės klientams teikimas ir geriausių sprendimų teikimas apmokėtam produktui. Siūlomuose sprendimuose pagrindiniai veiksniai yra įmonės vertybės, tokios kaip novatoriškumas, lankstumas, kokybė, orientacija į klientą, komandinis darbas ir nuoseklumas.

 

MYSILO VIZIJA
Jų vizija yra būti pirmąja įmone, kuri ateina į galvą visiems žmoonėms, kam rūpi grūdų laikymo ir krovos įrangos įsigyjimas ir renovacija.

 

MYSILO MISIJA
“Mysilo” misija – investuoti į tai, kas geriausia, pasiekti visišką suinteresuotųjų šalių pasitenkinimą gauta kokybe, trumpais gamybos terminais, individualiais sprendimais ir įrangos ilgalakiškumu ja naudojantis.

 

MYSILO VERTYBĖS
Patikimumas,
Jautrumas,
Galingumas,
Atvirumas,
Naujovių diegėjimas ir tobulėjimas,
Greitumas ir Skaidrumas,
Orientuotacija į klientus

 

 

Plokščiadugniai Bokštai

Plokščiadugniai grūdų sandėliavimo bokštai naudojami ilgalaikiams ir didelės talpos sandėliavimo poreikiams, kurių skersmuo svyruoja nuo 4,58 m iki 32 m, o talpa iki 24,687 m³

     

Mysilo | Flat Bottom Silos Mysilo | Flat Bottom Silos Mysilo | Flat Bottom Silos

 

Specifikacija:
Naudojama karščiui ir šalčiui atspari mastika šoninių sienelių lakštų jungtyse, tam kad būtų užtikrintas puikus bokšto sandarumas esant bet kokiomis klimato sąlygoms.
Visuose šoninių sienelių lakštų ir standžių sujungimo taškuose naudojami DACROMET 500 – 10,9 varžtai, kurie garantuoja maksimalų jų ilgaamžiškumą. Dėl didelio tankio polietileno kūginių tarpinių esančių varžtuose, užtikrinamas aukščiausio lygio bokštų sandarumas.
Šoninės sienelės lakštai: Mūsų gaminami bokštai patvaresni dėl siauriausio 65 mm gofruoto šoninės sienelės lakšto, kuris turi didžiulį pranašumą prieš konkurentus.
Abiems lakšto paviršiams pagaminti sunaudoja 600 gr/m² cinkuoto metalo, todėl mūsų bokštai yra ilgaamžiai. Tokiu būdu „Mysilo“ turi didelį pranašumą prieš kitus gamintojus, kurie naudoja plonesnį ir mažiau metalo.

Mysilo, dar gerokai susiaurinusi bokštų sienelės lakštą, tapo pačiu siauriausiu pasaulyje gofruotu (67,6 mm / 2,66 col.), „Mysilo“ didžiuojasi, kad yra vienintelė tokia įmonė, gaminanti bokštus iš siauriausios pasaulyje gofruotos sienos plokščių (65 mm / 2,56 colio)
Cinkavimas: dauguma gamintojų 600 gr. / m² cinkuotos sakrdos dangą siūlo kaip papildoma įranga, o mes (Mysilo) kaip standartą.
Be to, bokštų tarnavimo laikas yra gerokai ilgesnis, juos palyginus su kitų gamintojų standartinės kokybės cinkuotos dangos norma, kuri yra tik 275–350 gr. / m²
Pastaba: Bokštų sienelių galvanizacijos nusidėvėjimo greitis priklauso nuo bokšto pakrovimo-iškrovimo dažnumo ir klimato sąlygų, tokių kaip sniegas, smėlio audros, vėjo greitis ir santykinė oro drėgmė. Dėl didesnės trinties sutrumpėja galvanizacijos terminas nes plonesnis cinko sluoksnis nusidėvės kur kas greičiau, nei mūsų siūlomas.

Konusiniai (bunkerio tipo) bokštai

Mūsų gaminamų konusinių bokštų skersmuo svyruoja nuo 4,58 iki 11,0 m, o talpa iki 1829 m³. Gaminame keturis skirtingus konusinių kampų bokštus – 37°, 40°, 45° ir 60°, atsižvelgiant į bokšto skersmenį, sandėliuojamų grūdų specifiką bei bokšto stovėjimo vietą, region gamtines sąlygas, tokias kaip vėjo, seisminės, sniego apkrovas ir t.t.

Mysilo | Commercial Hopper Base Silos Mysilo | Economic Hopper Base Silos Mysilo | Economic Hopper Base Silos Mysilo | Feed Silos

Bokšto bunkerio kampas paprastai skiriasi priklausomai nuo “sijono” skersmens, paskirties ir sandėliuojamų produktų tipo, kad būtų patogu jiems byrėti. Konusinio tipo bokštus galima skirti į dvi dalis. Pirmieji, kurių talpa yra maža – vadinnami Ekonominiais konusiniais bokštais (bunkeriais), o kiti – didelės talpos – Komerciniais konusiniais bokštais (bunkeriais). Dėl didelės talpos specialiai sukurta tvirta bunkerio konstrukcija, efektyviai atlaiko dideles svorio apkrovas o visos jo bokštų konstrukcijų detalės yra apgalvotos saugiam grūdų laikymui.