Ūkininkas Egidijus Šiaudinis

Egidijus Šiaudinis –  Ignalinos r. ūkininkas, kurio ūkyje pradėjome dirbti nuo 2018 m. ir bendradarbiavimas vyksta iki šių dienų, taip pat yra numatyta plėtra ir į ateitį. Per tą laiką pas ūkininką prie esamų grūdų sandėliavimo bokštų buvo pastatyti dar du Mysilo gamintojo plokščiadugniai bokštai po 1 292 m3 arba 994 t ir konusinis bokštas šlapiems grūdams 270 m3 arba 207 t. Taip pat buvo modernizuota grūdų technologinė linija – iš 40 t/h našumo buvo pakeista į 50 t/h našumo liniją. Taip pat pakeisti visi grūdų technologiniai vamzdžiai iš 2 mm storio į 3 mm storio vamzdyną. Prie tokio našumo vamzdyno keitimas klientui suteikia 10 metų garantiją, kad nebus problemų su technologinėmis linijomis. 2021 m. buvo pristatyta PoleksDry gamintojo pirma džiovykla Lietuvoje. Horizontali srautinio rėžimo džiovykla šiuo metu generuoja 24 t/h našumą esant 20 % kviečių drėgnumui. Klientas rinkosi šią džiovyklą, nes augant ūkiui ir didėjant grūdų kiekiui, iš esamos džiovyklos visada galės savo našumą pasididinti iki 50 t/h.

   

 

  Ūkininkė Vijolė Beleškaitė – Aleknavičienė

Ūkininkės ūkis yra ekologinis, įsikūręs Anykščių rajone. Ūkininkės poreikis buvo mažesni bokštukai, nes ūkyje yra auginama daug įvairių kultūrų. Buvo priimtas sprendimas statyti 5 vnt mažo tonažo konusinius bokštukus po 131 m3 arba 100 t, bendroje sumoje 755 m3 arba 500 t. Objektas išskirtinis tuo, kad buvo žiūrima į ateitį ir įranga buvo pateikta atitinkanti pramoninių elevatorių reikalavimams. Bokštų skarda padengta cinku 600 gr/m2, vamzdynų sienelių storis 3 mm ir cinkuotas 350 gr/mm, diametras 219. Klientė elevatorių eksploatuoja nuo 2019 m.

 

 Ūkininkas Dainius Krivičius

Biržų ūkininkas ilgai rinkosi savo ūkio plėtrai grūdų sandėliavimo įrangą. Mūsų įmonė buvo pasirinkta dėl MySilo kokybės ir kainos santykio, taip pat klientas jau buvo susipažinęs su įrangos kokybę. 2021 m. buvo pristatyta ir sumontuota grūdų saugojimo ir transportavimo įranga: 6 vnt plokščiadugnių bokštų, kurių talpa 2940 m³ arba 2397 t, 4 vnt grandiklinių transporterių, kurių bendras ilgis 92 m, ir 4 vnt kaušinių elevatorių.

        

 

Ūkininkės Jovita Tamulionienė ir Ingrida Čižienė

Ūkininkės iš Anykščių rajono 2021 m. nusprendė vykdyti savo ūkio plėtrą ir mūsų įmonę pasirinko dėl tvirtos įrangos konstrukcijos, ilgos garantijos įrangai (10 metų) bei gerai išdėstytų aptarnavimo taškų. Į ūkį buvo pristatyta įranga ir sumontuota, atlikti elektros montavimo darbai. Įrangą sudaro plokščiadugniai grūdų saugojimo bokštai ir grūdų transportavimo įranga: 4 vnt. plokščiadugnių bokštų, kurių talpa 3328 m³ arba 2713 t, 3 vnt. grandiklinių transporterių, kurių bendras ilgis 90 m, ir 1 vnt. kaušinis elevatorius.

     

Ūkininkas Jurbarko rajone

Vienas Jurbarko rajono ūkininkas 2021 m. nusimatė vykdyti savo ūkyje plėtrą. Kadangi puikiai žinojo “MySilo” gamintojo produkciją, iš mūsų įmonės įsigijo grūdų saugojimo bokštus ir transportavimo įrangą: 2 vnt plokščiadugnių bokštų, kurių talpa  552 m³ arba 450 t, ir 2 vnt sraigtinių transporterių, kurių bendras ilgis 18 m. Kliento noras buvo, kad grūdai keliautų sraigtiniais transporteriais ir iš kiekvieno bokšto būtų atskiras atkrovimas, todėl bokštuose buvo sumontuoti sraigtiniai iškrovimo transporteriai horizontaliai ir vertikaliai šalia bokšto. Atkrovimas pritaikytas krauti priekaboms iki 4,5 m aukščio bortais.