Rekvizitai

UAB MIRNECA 

Senasis Ukmergės kelias 4, Orange Office verslo centras,
Užubaliai, LT-14302 Vilniaus r.
Įmonės kodas: 305508557
PVM kodas: LT100013321712

 

AB Šiaulių bankas
Banko kodas: 71899
SWIFT: CBSBLT26
Saskaitos Nr: LT44 7189 9000 4946 7252

 

Tel: +370 600 71934
E-mail: info@mirneca.lt

UAB MIRNECA 

Senasis Ukmergės kelias 4, Orange Office verslo centras,
Užubaliai, LT-14302 Vilniaus r.
Įmonės kodas: 305508557
PVM kodas: LT100013321712

 

AB Šiaulių bankas
Banko kodas: 71899
SWIFT: CBSBLT26
Saskaitos Nr: LT44 7189 9000 4946 7252

 

Tel: +370 600 71934
E-mail: info@mirneca.lt

Susisiekite su mumis



    Rekvizitai

    UAB MIRNECA 

    Senasis Ukmergės kelias 4, Orange Office verslo centras,
    Užubaliai, LT-14302 Vilniaus r.
    Įmonės kodas: 305508557
    PVM kodas: LT100013321712

     

    AB Šiaulių bankas
    Banko kodas: 71899
    SWIFT: CBSBLT26
    Saskaitos Nr: LT44 7189 9000 4946 7252

     

    Tel: +370 600 71934
    E-mail: info@mirneca.lt

    Susisiekite su mumis



      SIGITA UR

      Sigita Urbonienė

      Direktorė

      sigita@mirneca.lt
      +37061695291

      Audrius Skučas

      Audrius Skučas

      Verslo plėtros Direktorius

      audrius@mirneca.lt
      +37068624155

      Algirdas Sakalauskas

      Technikos Direktorius

      algirdas@mirneca.lt
      +37061629064

      Donatas Motiejūnas 2

      Donatas Motiejūnas

      Projektų vadovas

      donatas@mirneca.lt
      +37060071948

      MODESTAS

      Modestas Rudaitis

      Projektų vadovas

      modestas@mirneca.lt
      +37060889106

      Dovile Jakučione

      Dovilė Jakučionė

      Verslo administravimo vadovė

      dovile@mirneca.lt
      +37060071934

      Susisiekite su mumis