Neturite laiko ginčams – esate teisingoje vietoje

UAB „Mirneca” siūlo inžinerinius sprendimus, taupančius Jūsų laiką, resursus ir projekto įgyvendinimo trukmę, nedarant kompromisų kokybei.

Tipinis daugumos rangovų požiūris į kliento poreikius ir lankstumo stoka pareikalauja papildomų žmogiškųjų, laiko ir finansinių išteklių, dėl ko net geriausi plėtros planai įstringa.

UAB „Mirneca” laikosi darbo su klientais principo, kad kiekvienas projektas mums yra lyg savas, o tai lemia, kad su mumis Jūsų projektas bus įgyvendintas optimaliausiais resursais ir laiku.

Iki šiol mums buvo patikėta

Nutiesta virš

22 000
metrų technologinių vamzdynų

Sumontuota virš

90 000
m3 gamybos įrangos ir inžinerinių konstrukcijų

Pateikta virš

7 000
tonų techninės įrangos ir metalo gaminių

Pagaminta virš

100
rezervuarų ir skystų produktų perpylimo įrangos

Rinkos, kuriose dirbame

Europe map Pramonei
KRONOSPAN Lokacija: SMORGONIS
BELACON Lokacija: Gardino sritis
AB BEGA Lokacija: Klaipėda

LUDMILA SYRNIKOVA  Generalinė Direktorė “Sumontuoti 1200 tonų metalo konstrukcijų, 1500 tonų technologinės įrangos ir moderniausią medžio plokščių presą Europoje buvo didelė užduotis ir atsakomybė. UAB "Mirneca" komanda profesionaliai valdė projektą ir įveikė jiems keltas užduotis, kas iš esmės patvirtino, jos mūsų pasirinkimas buvo teisingas“.

VYTAUTAS SLANKAUSKAS Generalinis Direktorius “Montuojamos įrangos įvairovė bei konstruktyvo dydis ir sudėtingumas mus vertė ieškoti ne tik profesionalaus ir patyrusio partnerio, bet ir galinčio per ganėtinai trumpą laikotarpį realizuoti tokios apimties projektą, todėl ir pasirinkome UAB MIRNECA”

Įgyvendinti projektai

AB BEGA

Ultra Ply – Kronospan Group

Belacon TS Timber Group

Kiti projektai

Teikiamos paslaugos

Projektų valdymas ir rangovų parinkimas

UAB „Mirneca” – ilgametė tarptautinė patirtis ir profesionali komanda suteikia galimybes teikti inžinerinių sistemų bei pramoninių įrengimų montavimo projektų vadovo funkcijas. Užsakovo pavedimu parenkam geriausią projekto įgyvendinimo sprendimą, rangovus, įrangos gamintojus ir tiekėjus. Galime pasiūlyti kompleksinius technologinius spendimus pramonės įmonėms, parenkant nestandartinės įrangos gamintojus ir tinkamiausius rangovus,  įrangos komplektaciją, logistiką ir projektų priežiūra.

Gamybos įrengimų ir technologinių vamzdynų montavimas

Viena iš pagrindinių mūsų kompetencijų yra pramonės įmonių įrengimų bei technologinių vamzdynų ir konstruktyvų montavimas. Esame sumontavę daugiau kaip 90 000 tonų technologinės įrangos medienos ir energetikos pramonėje, nutiesę virš 22 000 metrų technologinių vamzdynų.
Jūsų projektui galime pritraukti 12 inžinierių ir darbų aikštelėje vadovų, 30 aukštos klasės suvirintojų, 50 šaltkalvių/montuotojų, 30 elektrikų/montuotojų (laidų ir jų kanalų instaliacijai).

Metalo konstrukcijų gamyba ir montavimas

UAB „Mirneca” atstovauja visa eilę metalo konstrukcijų gamybos lyderių Lietuvoje, Turkijoje ir kitose šalyse, galinčių pagaminti įvairaus sudėtingumo technologines ir statybines metalo konstrukcijas. Esame pagaminę ir sumontavę daugiau nei  17 000 tonų įvairios paskirties statybinių ir technologinių metalo konstrukcijų.

Saulės elektrinių projektavimas ir statyba

Teikiame  saulės elektrinių projektavimo ir statybų darbus.

Daugiau informacijos ir katalogą rasite skiltyje STATYBOMS -> Teikiamos paslaugos

Rezervuarų ir nestandartinių talpų gamyba ir montavimas

UAB „Mirneca” projektuoja, gamina ir montuoja įvairios paskirties nestandartinių dydžių talpas, skirtas dirbti vakuuminio slėgio sąlygomis (garintuvai, tūriniai aušintuvai, vamzdiniai kondensatoriai, vakuuminės džiovyklos), uždaro/ atviro tipo katilai ir vonios maisto pramonei (maišytuvai, korpusiniai šilumokaičiai, šaldytuvai,) skirtingos paskirties įrenginiai (skysto kalcio chlorido gamybai, žaliavų lydymui ir raugo gamybai, išrūgų kristalizacijai ir pasterizuoto, fermentuoto pieno gamybai, terpių nukenksminimo bei biomasės užšaldymui), CIP stotys, formalino klijų, cheminių medžiagų ir technologinio vandens rezervuarai  kurių talpa nuo 50 iki 380 m³; skersmuo nuo 2,70 m iki 7 m).

5 žingsniai projekto įgyvendinimui

1   Pirminės informacijos (užklausos) pateikimas ir poreikio analizė.

Jei Jus sudomino galimybė, kad jūsų projektą įgyvendintų UAB „Mirneca”, siųskite mums užklausą arba susisiekite nurodytais kontaktiniais  telefonais. UAB „Mirneca” technikos vadovai ir inžinierių komanda atvyks pas Jus patogiu laiku, o susitikimo metu plačiau pristatys įmonės kompetencijas, patirtį ir atsakys į rūpimus klausimus.

2   Mirneca specialistų vizitas į objektą.

Projektų vadovai, atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir pramonės sritį, atvyks į būsimo/esamo objekto vietą, atliks inžinerinius matavimus, susipažins su būsimos technologijos dokumentacija, brėžiniais bei objekte numatytu darbo projektu.  Susitikimo metu aptarsite Jūsų pageidavimus, kurie bus labai svarbūs parenkant/projektuojant montuotoju, suvirintojų ar kitų specialistų komandą, montavimo įrangą ir kitus resursus.

3   Projekto veiklos plano sudarymas ir darbo apimčių suderinimas.

Tik pilnai išsiaiškinus užsakovo poreikius, busimą technologiją, gamybos procesus, montavimo etapus ir technologinių įrengimų ar sistemų gamintojus, galimas optimalus projekto įgyvendinimo plano sudarymas. Mūsų specialistai paruoš pilną įrengimų montavimo planą, montavimo grafikus, eiliškumą ir reikalingų resursų bei įrangos kiekių apskaičiavimą. Plano sudarymas priklauso nuo projekto apimties, montavimo terminų, reikiamų resursų parinkimo, mobilizacijos plano suderinimo su užsakovu. Mes visada prisitaikome prie užsakovo iškeltų reikalavimų ir generalinio rangovo nustatytos darbo tvarkos taip, kad visiems projekto dalyviams būtų patogu ir saugu dirbti, o projekto įgyvendinimo procesas būtų minimaliausiomis investicijomis, nedarant kompromisų kokybei.

4   Pasiūlymo skaičiavimas ir sutarties sudarymas.

Užsakovui turint patvirtintus darbo projektus, įrangos išdėstymo schemas ir pateikus kitą reikšmingą projektui dokumentaciją – pradedamas detalus pasiūlymo skaičiavimas. Pagal įrangos specifikaciją, tiekimo grafikus, logistikos schemą, numatoma montavimo darbų apimtį ir rangovui patikėtas funkcijas bei įrangos gamintojų rekomendacijas pradedami darbo projekto sąmatų skaičiavimai. Užsakovui pageidaujant, galime pasitelkti subrangovus, besispecializuojančius ypatingos kvalifikacijos ir atestacijos darbams atlikti. Užsakovas yra supažindinamas su būsimo projekto sąmata , kuri vėliau tampa priedu prie montavimo darbų sutarties. Sutartį pateikia užsakovas arba galime pasiūlyti mūsų įmonės standartinį šabloną bendram susiderinimui ir pasirašymui.

5   Įrangos užsakymas ir montavimo darbų pradžia.

Pasirašius sutartį, nustatytais terminais ir sumomis užsakovas sumoka pradinę/avansinę įmoką, po kurios UAB „Mirneca” pradeda resursų mobilizaciją į objekto vietą. Neretai esame ne tik inžinerinių sistemų ar užsakovo technologinės įrangos montuotojai, tačiau galime pasiūlyti visą eilę produktų ar reikalingos papildomos (nestandartinės) įrangos gamybą, tiekimą ir sumontavimą (plačiau apie tai skaitykite mūsų puslapio skiltyje STATYBOMS). Pasirengimas projektui ir mobilizacijai priklauso nuo projekto įgyvendinimo terminų, sezono, nuo technologinės įrangos specifikos ir objekto tinkamumo montavimo darbams, taip pat nuo užsakovo pageidavimų ir inžinerinių sprendimų kompleksiškumo. Jei užsakovas pageidauja  – UAB „Mirneca” organizuoja atvykstančios įrangos išsikrovimą, papildomai gaminamos įrangos pristatymą į užsakovo nurodytą gamybinės bazės vietą ir jos sumontavimą.

Pirminės informacijos (užklausos) pateikimas ir poreikio analizė

Jei Jus sudomino galimybė, kad jūsų projektą įgyvendintų UAB "Mirneca", siųskite mums užklausą arba susisiekite nurodytais kontaktiniais telefonais. UAB "Mirneca" technikos vadovai ir inžinerių komanda atvyks pas Jus artimiausiu laiku, o susitikimo metu plačiau pristatys mūsų įmonės kompetencijas, patirtį ir atsakys į rūpimus klausimus.

Mirneca specialistų vizitas į objektą.

Projektų vadovai, atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir pramonės sritį atvyks į būsimo/esamo objekto vietą, atlieka inžinerinius matavimus, susipažins su būsimos technologijos dokumentacija, brėžiniais bei objekte numatytu darbo projektu. Susitikimo metu aptarsite Jūsų pageidavimus, kurie bus labai svarbūs parenkant/projektuojant montuotoju, suvirintojų ar kitų specialistų komandą, montavimo įrangą ir kitus resursus.

Projekto veiklos plano sudarymas ir darbo apimčių suderinimas.

Tik pilnai išsiaiškinus užsakovo poreikius, busimą technologiją, gamybos procesus, montavimo etapus ir technologinių įrengimų ar sistemų gamintojus galimas optimalus projekto įgyvendinimo plano sudarymas. Mūsų specialistai paruoš pilną įrengimų montavimo planą, montavimo grafikus, eiliškumą ir reikalingų resursų bei įrangos kiekių apskaičiavimą. Plano sudarymas priklauso nuo projekto apimties, montavimo terminų, reikiamų resursų parinkimo, mobilizacijos plano suderinimo su užsakovu. Męs visada prisitaikome prie užsakovo iškeltų reikalavimu, generalinio rangovo nustatyos darbo tvarkos taip, kad visiems projekto dalyviams būtų patogu ir saugu dirbti, o projekto įgyvendinimo procesas būtų minimaliausiomis investicijomis, nedarant kompromisų kokybei.

Pasiūlymo skaičiavimas ir sutarties sudarymas.

Užsakovui turint patvirtintus darbo projektus, įrangos išdėstymo schemas ir pateikus kitą reikšmingą projektui dokumentaciją - pradedamas detalus pasiūlymo skaičiavimas. Pagal įrangos specifikaciją, tiekimo grafikus, logistikos schemą, numatoma montavimo dabų apimtį ir rangovui patikėtas funkcijas bei įrangos gamintojų rekomendacijas pradedamas darbo projekto sąmatų skaičiavimai. Užsakovui pageidaujant galime pasitelkti subrangovus, besispecializuojančius ypatingos kvalifikacijos ir atestacijos darbams atlikti. Užsakovas yra supažindinamas su būsimo projekto sąmata, kuri vėliau tampa priedu prie montavimo darbu sutarties. Sutartį pateikia užsakovas arba galime pasiūlyti mūsų įmonės standartinį šabloną bendram susiderinimui ir pasirašymui.

Įrangos užsakymas ir montavimo darbų pradžia.

Pasirašius sutartį, nustatytais terminais ir sumomis užsakovas sumoka pradinę/avansinę įmoką, po kurios UAB "Mirneca" pradeda resursų mobilizaciją į objekto vietą. Neretai esame ne tik inžinerinių sistemų ar užsakovo technologinės įrangos montuotojai, tačiau galime pasiūlyti visą eilę produktų ar reikalingos papildomos (nestandartinės) įrangos gamybą, tiekimą ir sumontavimą (plačiau apie tai skaitykite mūsų puslapyje skiltyje STATYBOMS). Pasirengimas projektui ir mobilizacijai priklauso nuo projekto įgyvendinimo terminų, sezono, nuo technologinės įrangos specifikos ir objekto tinkamumo montavimo darbams, taip pat nuo užsakovo pageidavimų ir inžinerinių sprendimų kompleksiškumo. Jei užsakovas pageidauja, mūsų įmonė organizuoja atvykstančios įrangos išsikrovimą, papildomai gaminamos įrangos pristatymą į užsakovo nurodytą gamybinės bazės vietą ir jos sumontavimą.

Kodėl Mirneca?

Tarptautinė patirtis ir įvairios pramonės sritys.
Operatyvumas ir profesionalų komanda
Lanksti mobilizacija ir pajėgumai.
Nepriekaištinga reputacija ir inovatyvūs sprendimai.
Lygiagretūs procesai ir efektyvumas

Susisiekite su mumis  SIGITA UR
  Sigita Urbonienė
  UAB Mirneca direktorė

  „Mano didžiausia motyvacija – nuolatos mesti iššūkį sau, o verslas – tai universitetas, kuriame kiekvieną dieną mokomės vis naujo ir nenustojame tobulėti.“

  SIGITA UR
  Sigita Urbonienė
  UAB Mirneca direktorė

  „Mano didžiausia motyvacija – nuolatos mesti iššūkį sau, o verslas – tai universitetas, kuriame kiekvieną dieną mokomės vis naujo ir nenustojame tobulėti.“

  Susisiekite su mumis