Saugome jūsų privatumą, todėl paaiškiname, kokią informaciją ir kokiais tikslais ją renkame, kol naudojatės mūsų tinklalapiu www.mirneca.lt.

Pagrindinė informacija

Duomenų valdytojas:
Įmonės pavadinimas: Mirneca UAB
Adresas: Senasis Ukmergės kelias 4, Užubaliai, LT-14302, Vilnius
Įmonės kodas: 305508557
El. paštas: info@mirneca.lt

Informacija, kurią renkame

Išsiuntus užklausos formą ar pateikus informaciją dėl darbo vietos skelbimo pateikiate informaciją, kurią mes saugome. Ši informacija apima jūsų vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą.

Slapukai.Norėdami pagerinti jūsų patirtį mūsų svetainėje, mes galime naudoti slapukus. Atsisakyti slapukų naudojimo galite tvarkydami savo naršyklės nustatymus.

Trečiųjų šalių slapukai. Mes galime naudotis trečiųjų šalių paslaugomis, tokiomis kaip „Google Analytics“ ir „Facebook“, kurios renka ir analizuoja duomenis, siekiant pagerinti svetainės veiklą. Trečiųjų šalių partneriai gali naudoti slapukus ar kitas stebėjimo technologijas, kad pateiktų jums reklamą kitose svetainėse, atsižvelgiant į jūsų naršymo veiklą ir pomėgius.

Informacijos panaudojimas

Jūsų pateikta informacija naudojama siekiant susisiekti su jumis ir atsakyti į jūsų pateiktą užklausą.

Siųsdami CV Jūs sutinkate, kad UAB Mirneca tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo įmonėje tikslais. Šie duomenys tvarkomi Jūsų sutikimo pagrindu ir saugomi 2 metus. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis el. paštu info@mirneca.lt