Neturite laiko ginčams — esate teisingoje vietoje

Mirneca siūlo inžinierinius sprendimus, taupančius Jūsų laiką, resursus ir projekto įgyvendinimo trukmę, nedarant kompromisų kokybei.

Tipinis daugumos rangovų požiūris į kliento poreikius ir lankstumo stoka pareikalauja papildomų žmogiškųjų, laiko ir finansinių išteklių, dėl ko net geriausi plėtros planai įstringa.

Mirneca laikosi darbo su klientais principo, kad kiekvienas projektas mums yra lyg savas, o tai lemia, kad su mumis Jūsų projektas bus igyvendintas optimaliausiais resursais ir laiku.

Iki šiol mums buvo patikėta

Nutiesta virš

22 000
metrų technologinių vamzdynų

Sumontuota virš

90 000
m3 gamybos įrangos ir inžinerinių konstrukcijų

Pateikta virš

7 000
tonų techninės įrangos ir metalo gaminių

Pagaminta virš

100
rezervuarų ir skystų produktų perpylimo įrangos

Rinkos, kuriose dirbame

Europe map Pramonei
KRONOSPAN Location: SMORGONIS
BELACON Location: Gardino sritis
AB BEGA Location: Klaipėda

LUDMILA SYRNIKOVA  Generalinė Direktorė “Sumontuoti 1200 tonų metalo konstrukcijų, 1500 tonų technologinės įrangos ir moderniausią medžio plokščių presą Europoje buvo didelė užduotis ir atsakomybė. UAB "Mirneca" komanda profesionaliai valdė projektą ir įveikė jiems keltas užduotis, kas iš esmės patvirtino, jos mūsų pasirinkimas buvo teisingas“.

VYTAUTAS SLANKAUSKAS Generalinis Direktorius “Montuojamos įrangos įvairovė bei konstruktyvo dydis ir sudėtingumas mus vertė ieškoti ne tik profesionalaus ir patyrusio partnerio, bet ir galinčio per ganėtinai trumpą laikotarpį realizuoti tokios apimties projektą, todėl ir pasirinkome UAB MIRNECA”

Įgyvendinti projektai

AB BEGA

Ultra Play — Kronospan Group

Belcon TS Timber Group

Kiti projektai

Teikiamos paslaugos

Projektų valdymas ir rangovų parinkimas

Mirneca – ilgametė tarptautinė patirtis taikoma, atestatai ir profesionali komanda suteikia galimybes teikti inžinerinių sistemų bei pramoninių įrengimų montavimo projektų vadovo funkcijas. Užsakovo pavedimu parenkam geriausią projekto įgyvendinimo sprendimą, rangovus, irangos gamintojus ir tiekėjus. Galimti pasiūlyti kompleksinius technologinius spendimus pramonės įmonėms, parenkant nestandartinės įrangos gamintojus ir tinkamiausius rangovus,  įrangos komplektacija, logistiką ir projektų priežiūra.

Gamybos įrengimų ir technologinių vamzdynų montavimas

Viena iš pagrindinių mūsų kompetencijų yra pramonės įmonių irengimų ir technologinių vamzdynų ir konstruktyvų montavimas. Esame sumontavę daugiau kaip 90.000 tonų technologinės įrangos medienos ir energetikos pramonėje, nutiesę virš 22.000 metrų technologinių vamzdynų.

Jūsų projektui galime pritraukti 12 inžinierių ir darbų aikštelėje vadovų, 30 aukštos klasės suvirintojų, 50 šaltkalvių/montuotojų, 30 elektrikų/montuotojų (laidų ir jų kanalų instaliacijai).

Metalo konstrukcijų gamyba ir montavimas

Mirneca atstovauja visa eilę metalo konstrukcijų gamybos lyderių Lietuvoje, Turikijoje ir kitose šalyse galinčius pagaminti ivairaus sudėtingumo technologinius ir stytibinio metalo konstukcijas. Esame pagaminę, patiekę ir sumontavę daugiau nei  17.000 tonų įvairios paskirties statybinių ir technologinių metalo konstrukcijų.

Katilinių ir šiluminės izoliacijos gamyba, tiekimas ir montavimas

Teikiame  katilinių, šiluminės izoliacijos, elektros instaliacijos ir kitos infrastruktūros sistemų montavimo darbus.

Jūsų projektui galime pritraukti 12 inžinierių ir darbų aikštelėje vadovų, 30 aukštos klasės suvirintojų, 50 šaltkalvių/montuotojų, 30 elektrikų/montuotojų (laidų ir jų kanalų instaliacijai).

Esame pagaminę ir sumontuotavę skysto kuro garo katilus (našumas 6,4 t/val., maksimalus slėgis 8 bar) technologinius kaminus (aukštis 25m) ir 6,5 MW moduliniį garo katilą (Viessmann).

Rezervuarų ir nestandartinių taplų gamyba ir montavimas

Mirneca projektuoja, gamina ir montuoja įvairios paskirties nestandartinių dydžių talpas skirtas dirbti vakuminio slėgio sąlygomis, (garintuvai, tūriniai aušintuvai, vamzdiniai kondensatoriai, vakuminės džiovyklės), uždaro/ atviro tipo katilai ir vonios maisto pramonei (maišytuvai, korpusiniai šilumokaičiai, šaldytuvai,) skirtingos paskirties įrenginiai (skysto kalcio chloride gamybai, žaliavų lydymui ir raugo gamybai, išrūgų kristalizacijai irpasterizuoto, fermentuoto pieno gamybai, skirstymo kolektoriai ir terpių nukenksminimo bei biomasės užšaldymui), CIP stotys, formalino klijų, cheminių medžiagų ir technologinio vandens rezervuarai  kurių talpa nuo 50 iki 380 m³; skersmuo nuo nuo 2,70 m iki 7 m).

5 žingsniai projekto įgyvendinimui

Kodėl Mirneca?

Tarptautinė patirtis ir įvairios pramonės sritys.
Operatyvumas ir profesionalų komanda
Lanksti mobilizacija ir pajėgumai.
Nepriekaištinga reputacija ir inovatyvūs sprendimai.
Lygiagretūs procesai ir efektyvumas

Susisiekite su mumis

  Sigita Urbonienė
  UAB Mirneca direktorė

  „Mano didžiausia motyvacija nuolatos mesti iššūkį sau, o verlas – tai universitetas, kuriame kiekvieną dieną mokomės vis naujo ir nenustojame keistis.“

  Sigita Urbonienė
  UAB Mirneca direktorė

  „Mano didžiausia motyvacija nuolatos mesti iššūkį sau, o verlas – tai universitetas, kuriame kiekvieną dieną mokomės vis naujo ir nenustojame keistis.“

  Susisiekite su mumis