Esame oficialus TommaTech GmbH atstovas

TommaTech GmbH, būdama atsakinga, inovatyvi ir konkurencinga organizacija, siūlo SAULĖS ELEKTRINIŲ įrangą visiems visuomenės ir ekonomikos segmentams, pagrindiniu savo tikslu laiko papildomos vertės kūrimą namams ir verslams, saugant aplinką, nedarant kompromisų kokybei ir klientų pasitikėjimui.

Vokiškas kokybės užtikrinimas ir Sertifikavimas

30 metų linijinė našumo garantija yra užtikrinta draudimo kompanijos Allianz SE, kuri taip pat dengia ir bet kokius materialinius nuostolius, kuriuos sukeltų Tommatech moduliai.

Visi Tommatech GmbH produktai ir sprendiniai atitinka CE standartą bei kitus ISO ir IEC standartus, kurie reguliariai patvirtinami nepriklausomų bandymų institucijų, tokių kaip TSE, TÜV SÜD, TÜV Rheinland.

TOMMATECH SAULĖS MODULIAI

TT108PM10 PERC Monokristalinė

395 – 410 Wp
Efektyvumas: iki 21,1%
Išmatavimai: 1.707 m x 1.133 m

TT120PM6 PERC Monokristalinė

360 – 385 Wp
Efektyvumas: iki 21,1%
Išmatavimai: 1.756 m x 1.039 m

12 Busbar’ų Half-Cut PERC Monokristalinė

530 – 675 Wp
Efektyvumas: iki 21,7%
Celių skaičius: 108 / 120 / 132

10 Busbar’ų Half-Cut PERC Monokristalinė

530 – 595 Wp
Efektyvumas: iki 21,5%
Celės: M10 (182 x 91 mm); 144 / 156 vnt.

9 Busbar’ų Half-Cut PERC Monokristalinė

365 – 465 Wp
Efektyvumas: iki 20,9%
Celių skaičius: 120 – 144

Full Black Power Half-Cut PERC Monokristalinė

360 – 465 Wp
Efektyvumas: iki 21,36%
Celių skaičius: 120 – 144

12 Busbar’ų Half-Cut Dvipusė PERC Monokristalinė

650 – 675 Wp
Efektyvumas: iki 21,73%
Celių skaičius: 108 / 132

SKAIDRŪS BIPV PERC Monokristaliniai Saulės Moduliai

190 – 400 Wp
Efektyvumas: iki 20,5%
Celės: 9BB / 12BB ; nuo 48 iki 80 vnt.

MAŽI saulės moduliai

35 – 230 Wp
Efektyvumas: iki 21,2%
Celės: M6 (3-9BB); 36 /48 / 72

Lankstūs saulės moduliai

Naujos kartos didelio efektyvumo!
55 – 170 Wp
Efektyvumas: iki 25%
Celės: IBC ; 32 / 48 vnt.

Atsparios vandeniui Saulės Stogo Plokštės

435 – 465 Wp
Efektyvumas: iki 21,73%
Celės: M6 Half-Cut; 120 – 144 vnt.

Išmanusis EV įkroviklis

Fazės: 1 / 3
Galia: 7,2 – 22 kW
Išmatavimai: 249 x 370 x 142 mm

TommaTech moduliai OBJEKTUOSE

Gyvenamasis namas

Gyvenamasis namas

Gyvenamasis namas

Sodo namelis

Teikiamos paslaugos

Saulės elektrinių įrangos didmeninė prekyba ir konsultavimas

TommaTech GmbH kuria ir gamina novatoriškas technologijas. Įmonė per metus pagamina 1,3 GW saulės modulių ir tiekia savo produkciją į daugiau nei 57 pasaulio šalis.
Mes gaminius tiekiame trumpiausiais terminais (per 2 savaites!) bei konsultuojame saulės elektrinių įrengimo klausimais.

Saulės elektrinių projektavimas ir montavimas

Atliekame pramoninio apšvietimo ir saulės elektrinių projektavimo darbus, tad Jūsų projektui galime pasiūlyti iki 20 montavimo inžinierių.

Inverterių, tvirtinimo konstrukcijų įrangos tiekimas ir montavimas

Inverterių ir kitų produktų visą katalogą rasite ČIA

Krovimo stotelės

Jų asortimentą rasite TommaTech kataloge ČIA

Kiti SMART produktai

TommaTech GmbH kuria ir gamina novatoriškas technologijas ir įrangą Saulės elektrinių įrengimui bei individualiam naudojimui:

Saulės skėčiai su saulės moduliais ir kaupikliais, skirti kavinių lankytojų mobiliems įrenginiams įkrauti, turintys ir šildymo funkciją.

Daugiau informacijos skiltyje Kiti SMART produktai

5 žingsniai projekto įgyvendinimui

1   Pirminės informacijos pateikimas - poreikio analizė.

Jei Jus sudomino galimybė įsigyti mūsų atstovaujamų gamintojų produkciją, siųskite mums užklausą arba susisiekite nurodytais kontaktiniais telefonais. UAB “Mirneca” produktų vadovas atvyks arba susisieks su Jumis artimiausiu laiku ir plačiau pristatys dominančius gaminius bei atsakys į rūpimus klausimus.

2   Pasiūlymo pateikimas.

Produktų vadovai atsižvelgdami į Jūsų poreikius, pasitelkia į komandą inžinierius technologus, kuriems pateiksite daugiau papildomos informacijos apie jūsų projektą, brėžinius bei kitą techninę dokumentaciją, susijusią su dominančiu produktu, kurie yra labai svarbūs parenkant reikiamą produktą, jo charakteristikas, kiekius ar reikalingą įrangą. Mes teikiame tik pilnai pagrįstus ir atsakingus pasiūlymus.

3   Užsakymo suformavimas ir tiekimo sutarties pasirašymas.

Išsiaiškinus užsakovo poreikius, būsimus darbo su produktais montavimo procesus, sandėliavimo ypatumus ir tikslius jų kiekius bei specifikacijas, pradedamas užsakymo formavimas gamintojams. Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, mūsų specialistai parinks geriausiai Jūsų poreikį tenkinančius produktus bei pateiks konkurencingą pasiūlymą.

4   Projekto parengimas.

Užsakovui patvirtinus užsakymą, pagal gamintojų rekomendacijas pateiksime produktų sertifikatus, naudojimo instrukcijas ir kitą statybos įteisinimui reikalingą dokumentaciją. Užsakovui pageidaujant galime rekomenduoti profesionalus įsigytų gaminių sumontavimui. Su bendra projekto sąmata užsakovas yra supažindinamas ir tai bus kaip priedas prie pirkimo – pardavimo sutarties. Esant kompleksiniams Metalo/Betono  konstrukcijų užsakymams, mūsų atstovaujami gamintojai gali paruošti darbo projektus bei nestandartinių konstruktyvų gamybos brėžinius, transportavimo schemas ir pan.

5   Montavimas ir pridavimas.

Pasirašius sutartį, nustatytais terminais ir sumomis užsakovas sumoka sutartą avansinę įmoką, po kurios prasideda užsakymo gamyba arba atkrovimas. Gamybos terminai paprastai priklauso nuo sezono, kiekių, koks – individualus ar standartinis – gaminys, užsakovo pateiktų brėžinių kokybės, nestandartinių užsakovo pageidavimų ir kompleksinių inžinerinių sprendimų. UAB “Mirneca” organizuoja užsakytos produkcijos pristatymą į užsakovo nurodytą vietą. Užsakovui pageidaujant, atstovaujamus produktus gali sumontuoti ir mūsų specialistų/partnerių komanda.

Pirminės informacijos pateikimas – poreikio analizė.

Jei Jus sudomino galimybė įsigyti mūsų atstovaujamų gamintojų produkciją, siųskite mums užklausą arba susisiekite nurodytais kontaktiniais telefonais. UAB "Mirneca" produktų vadovas atvyks arba susisieks su Jumis artimiausiu laiku ir plačiau pristatys Jus dominančius gaminius bei atsakys į rūpimus klausimus.

Pasiūlymo pateikimas.

Produktų vadovai, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, pasitelkia į komandą inžinierius technologus, kuriems pateiksite daugiau papildomos informacijos apie numatomą projektą, brėžinius bei kitą techninę dokumentaciją, susijusią su dominančiu produktu, kurie yra labai svarbūs parenkant reikiamą produktą, jo charakteristikas, kiekius ar reikalingą įrangą. Mes teikiame tik pilnai pagrįstus ir atsakingus pasiūlymus.

Užsakymo suformavimas ir tiekimo sutarties pasirašymas.

Pilnai išsiaiškinus užsakovo poreikius, būsimus darbo su produktais montavimo procesus, sandėliavimo ypatumus ir tikslius jų kiekius bei specifikacijas, pradedamas užsakymo formavimas gamintojams. Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, mūsų specialistai parinks geriausiai Jūsų poreikį tenkinančius produktus bei pateiks konkurencingą pasiūlymą.

Projekto parengimas.

Užsakovui patvirtinus užsakymą, pagal gamintojų rekomendacijas pateiksime produktų sertifikatus, naudojimo instrukcijas ir kitą statybos įteisinimui reikalingą dokumentaciją. Užsakovui pageidaujant galime rekomenduoti profesionalus įsigytų gaminių sumontavimui. Su bendra projekto sąmata užsakovas yra supažindinamas ir tai bus kaip priedas prie pirkimo - pardavimo sutarties. Esant kompleksiniams Metalo/Betono  konstrukcijų užsakymams, mūsų atstovaujami gamintojai gali paruošti darbo projektus bei nestandartinių konstruktyvų gamybos brėžinius, transportavimo schemas ir pan.

Montavimas ir pridavimas.

Pasirašius sutartį, nustatytais terminais ir sumomis užsakovas sumoka sutartą avansinę įmoką, po kurios prasideda užsakymo gamyba arba atkrovimas. Gamybos terminai paprastai priklauso nuo sezono, kiekių, koks - individualus ar standartinis - gaminys, užsakovo pateiktų brėžinių kokybės, nestandartinių užsakovo pageidavimų ir kompleksinių inžinerinių sprendimų. UAB "Mirneca" organizuoja užsakytos produkcijos pristatymą į užsakovo nurodytą vietą. Užsakovui pageidaujant, atstovaujamus produktus gali sumontuoti ir mūsų specialistų/partnerių komanda.

Kodėl Mirneca?

Tarptautinė patirtis ir įvairios veiklos sritys.
Stengiamės savo darbu tapti Jūsų verslo sėkmės dalimi.
Optimalus kainos ir kokybės santykis.
Patyrusių profesionalų komanda, Jus lydėsianti nuo projekto pradžios iki pabaigos.
Parenkame naudingus projekto finansavimo šaltinius, o vykdomi darbai bei įranga visada apdrausti.  Audrius Skučas
  Audrius Skučas
  Verslo Vystymo Vadovas

  „Siekiame, kad mūsų siūlomi produktai būtų aukščiausios kokybės, o kainos ir kokybės santykis būtų geriausias”

  Audrius Skučas
  Audrius Skučas
  Verslo Vystymo Vadovas

  „Siekiame, kad mūsų siūlomi produktai būtų aukščiausios kokybės, o kainos ir kokybės santykis būtų geriausias”

  Susisiekite su mumis