Patikimi produktai jūsų statyboms

Mūsų atstovaujami aukštos kokybės statyboms
skirti produktai sėkmingai konkuruoja pramoninėje
ir gyvenamojoje statybų rinkoje

Mes tiekiame ES sertifikuotas aukštos kokybės statybines medžiagas, metalo konstrukcijas ir talpas pagal individualius Jūsų poreikius.

Esame ne tik tiekėjai, bet ir profesionalūs projektavimo bei montavimo specialistai, dirbantys statybų sektoriuje, todėl pasistengsime, kad bet kurios Jūsų idėjos trumpiausiais terminais virstų realiais projektais.

Iki šiol mums buvo patikėta

Nutiesta virš

22 000
metrų technologinių vamzdynų

Sumontuota virš

90 000
m3 gamybos įrangos ir inžinerinių konstrukcijų

Pateikta virš

7 000
tonų techninės įrangos ir metalo gaminių

Pagaminta virš

100
rezervuarų ir skystų produktų perpylimo įrangos

Rinkos, kuriose dirbame

Europe map 1
TALPOS
Bokštai 9
Bokštai 8
Sandelis
Palapinė
Palapinės vidus
Sujungimai
Konstrukcija
Metalai
SIGITA UR

Mūsų projektuotojai ir gamybos partneriai turi unikalią patirtį ir technologinę įrangą pagaminti skirtingos paskirties ir nestandartinių gabaritų talpas, kurių skersmuo nuo 2,70 m iki 7 m ir talpina nuo 50 iki 1000 m³. Tokių talpų esame pagaminę ir sumontavę jau daugiau kaip 100 įvairiose pramonės šakose. Sigita Urbonienė – UAB "Mirneca" Direktorė

Algirdas Sakalauskas 1

Kompozicinės armatūros savybės beveik 3 kartus viršija metalo charakteristikas, bet sveria mažiau, kas leidžia ženkliai sutaupyti gaminant betono gaminius ar atliekant skirtingus betonavimo darbus. Algirdas Sakalauskas – UAB "Mirneca" Technikos Direktorius

Emilis Šiaudinis

Šiuolaikiniai lengvų konstrukcijų pastatai šios dienos verslui leidžia trumpiausiais terminais ir minimaliomis sąnaudomis realizuoti sandėliavimo, gamybos, remonto ar gyvulininkystės plotų plėtrą bei verslo augimą. Emilis Šiaudinis – UAB "Mirneca" pirkimų vadybininkas

Asmenukė

Šiuolaikinės statybos sėkmė yra greitis, aplinkosauga, proceso paprastumas ir patikimumas. Mūsų atstovaujamų gamintojų metalo konstrukcijos ir betono gaminiai pasižymi aukšta gamybos technologija, ilgalaikiškumu ir sertifikuota kokybe. Audrius Skučas  – UAB "Mirneca" Verslo plėtros Direktorius

Mūsų atstovaujami produktai

Metalo konstrukcijos ir pastatai

Saulės elektrinės

Kompozitinė armatūra ir bazalto gaminiai

Rezervuarai ir specializuota įranga

Teikiamos paslaugos

Gamybos įrengimų ir technologinių vamzdynų montavimas

Viena iš pagrindinių mūsų kompetencijų yra pramonės įmonių įrengimų ir technologinių vamzdynų ir konstruktyvų montavimas. Esame sumontavę daugiau kaip 90 000 tonų technologinės įrangos medienos ir energetikos pramonėje ir nutiesę virš 22 000 metrų technologinių vamzdynų.
Jūsų projektui galime pritraukti 12 inžinierių ir darbų aikštelėje vadovų, 30 aukštos klasės suvirintojų, 50 šaltkalvių/montuotojų, 30 elektrikų/montuotojų (laidų ir jų kanalų instaliacijai).

Metalo konstrukcijų gamyba ir montavimas

UAB „Mirneca” atstovauja visą eilę metalo konstrukcijų gamybos lyderių Lietuvoje, Turkijoje ir kitose šalyse, galinčių pagaminti įvairaus sudėtingumo technologines ir statybinio metalo konstrukcijas. Esame pagaminę ir sumontavę daugiau nei  17 000 tonų įvairios paskirties statybinių ir technologinių metalo konstrukcijų.

Rezervuarų ir nestandartinių talpų gamyba ir montavimas

UAB „Mirneca” projektuoja, gamina ir montuoja įvairios paskirties nestandartinių dydžių talpas, skirtas dirbti vakuuminio slėgio sąlygomis (garintuvai, tūriniai aušintuvai, vamzdiniai kondensatoriai, vakuuminės džiovyklos), uždaro/ atviro tipo katilai ir vonios maisto pramonei (maišytuvai, korpusiniai šilumokaičiai, šaldytuvai,) skirtingos paskirties įrenginiai (skysto kalcio chlorido gamybai, žaliavų lydymui ir raugo gamybai, išrūgų kristalizacijai ir pasterizuoto, fermentuoto pieno gamybai, terpių nukenksminimo bei biomasės užšaldymui), CIP stotys, formalino klijų, cheminių medžiagų ir technologinio vandens rezervuarai (kurių talpa nuo 50 iki 380 m³; skersmuo nuo 2,70 m iki 7 m).

5 žingsniai projekto įgyvendinimui

1   Pirminės informacijos pateikimas - poreikio analizė.

Jei Jus sudomino galimybė įsigyti mūsų atstovaujamų gamintojų produkciją, siųskite mums užklausą arba susisiekite nurodytais kontaktiniais telefonais. UAB „Mirneca” produktų vadovas atvyks arba susisieks su Jumis artimiausiu laiku ir plačiau pristatys dominančius gaminius bei atsakys į rūpimus klausimus.

2   Pasiūlymo pateikimas.

Produktų vadovai atsižvelgdami į Jūsų poreikius, pasitelkia į komandą inžinierius technologus, kuriems pateiksite daugiau papildomos informacijos apie jūsų projektą, brėžinius bei kitą techninę dokumentaciją, susijusią su dominančiu produktu, kurie yra labai svarbūs parenkant reikiamą produktą, jo charakteristikas, kiekius ar reikalingą įrangą. Mes teikiame tik pilnai pagrįstus ir atsakingus pasiūlymus.

3   Užsakymo suformavimas ir sutarties pasirašymas.

Išsiaiškinus užsakovo poreikius, būsimus darbo su produktais montavimo procesus, sandėliavimo ypatumus ir tikslius jų kiekius bei specifikacijas, pradedamas užsakymo formavimas gamintojams. Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, mūsų specialistai parinks geriausiai Jūsų poreikį tenkinančius produktus bei pateiks konkurencingą pasiūlymą.

4   Darbo projekto (jei reikia) parengimas ir/ar gamybos brėžinių ruošimas.

Užsakovui patvirtinus užsakymą, pagal gamintojų rekomendacijas pateiksime produktų sertifikatus, naudojimo instrukcijas ir kitą statybos įteisinimui reikalingą dokumentaciją. Užsakovui pageidaujant galime rekomenduoti profesionalus įsigytų gaminių sumontavimui. Su bendra projekto sąmata užsakovas yra supažindinamas ir tai bus kaip priedas prie pirkimo – pardavimo sutarties. Esant kompleksiniams Metalo/Betono  konstrukcijų užsakymams, mūsų atstovaujami gamintojai gali paruošti darbo projektus bei nestandartinių konstruktyvų gamybos brėžinius, transportavimo schemas ir pan.

5   Gamyba ir pristatymas.

Pasirašius sutartį, nustatytais terminais ir sumomis užsakovas sumoka sutartą avansinę įmoką, po kurios prasideda užsakymo gamyba arba atkrovimas. Gamybos terminai paprastai priklauso nuo sezono, kiekių, koks – individualus ar standartinis – gaminys, užsakovo pateiktų brėžinių kokybės, nestandartinių užsakovo pageidavimų ir kompleksinių inžinerinių sprendimų. UAB „Mirneca” organizuoja užsakytos produkcijos pristatymą į užsakovo nurodytą vietą. Atvykusios įrangos iškrovimu ir sandėliavimu rūpinasi užsakovas. Užsakovui pageidaujant, atstovaujamus produktus gali sumontuoti ir mūsų specialistų/partnerių komanda.

Pirminės informacijos pateikimas – poreikio analizė.

Jei Jus sudomino galimybė įsigyti mūsų atstovaujamų gamintojų produkciją, siųskite mums užklausą arba susisiekite nurodytais kontaktiniais telefonais. UAB "Mirneca" produktų vadovas atvyks arba susisieks su Jumis artimiausiu laiku ir plačiau pristatys Jus dominančius gaminius bei atsakys į rūpimus klausimus.

Pasiūlymo pateikimas.

Produktų vadovai, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, pasitelkia į komandą inžinierius technologus, kuriems pateiksite daugiau papildomos informacijos apie numatomą projektą, brėžinius bei kitą techninę dokumentaciją, susijusią su dominančiu produktu, kurie yra labai svarbūs parenkant reikiamą produktą, jo charakteristikas, kiekius ar reikalingą įrangą. Mes teikiame tik pilnai pagrįstus ir atsakingus pasiūlymus.

Užsakymo suformavimas ir sutarties pasirašymas.

Pilnai išsiaiškinus užsakovo poreikius, būsimus darbo su produktais montavimo procesus, sandėliavimo ypatumus ir tikslius jų kiekius bei specifikacijas, pradedamas užsakymo formavimas gamintojams. Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, mūsų specialistai parinks geriausiai Jūsų poreikį tenkinančius produktus bei pateiks konkurencingą pasiūlymą.

Darbo projekto (jei reikia) parengimas ir/ar gamybos brėžinių ruošimas.

Užsakovui patvirtinus užsakymą, pagal gamintojų rekomendacijas pateiksime produktų sertifikatus, naudojimo instrukcijas ir kitą statybos įteisinimui reikalingą dokumentaciją. Užsakovui pageidaujant galime rekomenduoti profesionalus įsigytų gaminių sumontavimui. Su bendra projekto sąmata užsakovas yra supažindinamas ir tai bus kaip priedas prie pirkimo - pardavimo sutarties. Esant kompleksiniams Metalo/Betono  konstrukcijų užsakymams, mūsų atstovaujami gamintojai gali paruošti darbo projektus bei nestandartinių konstruktyvų gamybos brėžinius, transportavimo schemas ir pan.

Gamyba ir pristatymas.

Pasirašius sutartį, nustatytais terminais ir sumomis užsakovas sumoka sutartą avansinę įmoką, po kurios prasideda užsakymo gamyba arba atkrovimas. Gamybos terminai paprastai priklauso nuo sezono, kiekių, koks - individualus ar standartinis - gaminys, užsakovo pateiktų brėžinių kokybės, nestandartinių užsakovo pageidavimų ir kompleksinių inžinerinių sprendimų. UAB "Mirneca" organizuoja užsakytos produkcijos pristatymą į užsakovo nurodytą vietą. Atvykusios įrangos iškrovimu ir sandėliavimu rūpinasi užsakovas. Užsakovui pageidaujant, atstovaujamus produktus gali sumontuoti ir mūsų specialistų/partnerių komanda.

Kodėl Mirneca?

Tarptautinė patirtis ir įvairios pramonės sritys.
Stengiamės savo darbu tapti Jūsų verslo sėkmės dalimi.
Optimalus kainos ir kokybės santykis.
Viena geriausių Lietuvoje profesionalų komanda, Jus lydėsianti nuo projekto pradžios iki pabaigos.
Parenkame naudingus projekto finansavimo šaltinius, o vykdomi darbai bei įranga visada apdrausti.  SIGITA UR
  Sigita Urbonienė
  UAB „Mirneca” direktorė

  „Mano didžiausia motyvacija – nuolatos mesti iššūkį sau, o verslas – tai universitetas, kuriame kiekvieną dieną mokomės vis naujo ir nenustojame tobulėti.“

  SIGITA UR
  Sigita Urbonienė
  UAB „Mirneca” direktorė

  „Mano didžiausia motyvacija – nuolatos mesti iššūkį sau, o verslas – tai universitetas, kuriame kiekvieną dieną mokomės vis naujo ir nenustojame tobulėti.“

  Susisiekite su mumis