Esame oficialus Pelsan atstovas

Turkijos šviestuvų gamintojas Pelsan Aydınlatma, A.Ş. – įmonė įkurta prieš 40 metų Stambule ir šiuo metu pagal savo gamybos, eksporto ir darbuotojų skaičių (450 darbuotojų) yra didžiausia apšvietimo įrangos gamintoja Turkijoje.

Pelsan gamyklose, kurių patalpų plotas 30 000 m², kasmet pagaminama iki  5 milijonų šviestuvų, kuriuos kompanija eksportuoja į 67 šalis, daugiausia – į Švediją.

Pelsan produkcija apima šias pagrindines grupes: vidaus apšvietimas, lauko apšvietimas (gatvės, parkai ir kitos visuomeninės erdvės), pramoninis apšvietimas (gamyklų cechai, sandėliai ir biurai), speciali įranga šviestuvų montavimui  ir patys šviesos šaltiniai.

Turkiškas kokybės užtikrinimas ir Sertifikavimas

Kompanijos veikla atestuota ISO 9001, ISO 14001 ir ISO 180001 sistemų atestatais ir produkcija sertifikuota pagal tokius standartus, kaip TSE, ENEC, juolab, kad sertifikavimo sritys nuolat plečiasi.

PELSAN populiauriausi ŠVIESTUVAI

RIO Xs G2 gatvių šviestuvas

Galingumas: 50-100 W
Šviesos srautas: 7500-13800 lm
Šviesos temp.: 3000-6500 K

ISOLED G3L šviestuvas

Galingumas: 12-36 W
Šviesos srautas: 1415-3710 lm
Šviesos temp.: 3000-6500 K

ETERNA S šviestuvas

Galingumas: 14-42 W
Šviesos srautas: 1260-3780 lm
Šviesos temp.: 3000-6500 K

Eterna Office šviestuvas

Galingumas: 14-42 W
Šviesos srautas: 1260-3780 lm
Šviesos temp.: 3000-6500 K

ZETA kryptinis šviestuvas

Galingumas: 20-40 W
Šviesos srautas: 2100-4200 lm
Šviesos temp.: 3000-6500 K

AVSHA pakabinamas šviestuvas

Lemputė: EV27
Šviestuvo šmatavimai:
30cm ilgis x 29cm plotis

TIRA Round lubinis šviestuvas

Galingumas: 12-35 W
Šviesos srautas: 1260-3600 lm
Šviesos temp.: 3000-6500 K

VIALED išėjimo šviestuvas

Šviestuvo išmatavimai:
280x205x42 mm
310x205x110 mm
Šviesos temp.: 6500 K

Pelsan šviestuvai OBJEKTUOSE

Interjeras

Pramonė

Laukas

Sprogios zonos

Teikiamos paslaugos

Pelsan Šviestuvų didmeninė prekyba ir konsultavimas

Gaminamos produkcijos privalumai
Produkcija sertifikuota pagal 17 tarptautinių standartų (EAC, ENEC24, IEC/IECEE, IEP/ATEX irk t.);
Platus galingumų diapazonas nuo 1 W iki 200 W ir aukštas efektyvumo lygis iki 160 lm/W;
Aukštas mechaninio atsparumo lygis iki IK10 ir aukštas elektrosaugos lygis iki IP67;
Visi šviestuvų elementai gaminami pačioje Pelsan gamykloje.

Šviestuvų tiekimas ir apšvietimo įrengimas

Atliekame pramoninio apšvietimo projektavimo darbus, tad Jūsų projektui galime pasiūlyti iki 20 montavimo inžinierių.

Platus produkcijos asortimentas

Visų Pelsan produktų katalogą anglų kalba rasite ČIA

Lietuvių kalba katalogas ČIA

Ilga garantija, daug veikimo valandų ir didelis efektyvumas

* 5 metų garantija

* 50-100 tūkstančių valandų veikimo laikas

* efektyvumas iki 15000 lm

5 žingsniai projekto įgyvendinimui

1   Pirminės informacijos pateikimas - poreikio analizė.

Jei Jus sudomino galimybė įsigyti mūsų atstovaujamų gamintojų produkciją, siųskite mums užklausą arba susisiekite nurodytais kontaktiniais telefonais. UAB “Mirneca” produktų vadovas atvyks arba susisieks su Jumis artimiausiu laiku ir plačiau pristatys dominančius gaminius bei atsakys į rūpimus klausimus.

2   Pasiūlymo pateikimas.

Produktų vadovai atsižvelgdami į Jūsų poreikius, pasitelkia į komandą inžinierius technologus, kuriems pateiksite daugiau papildomos informacijos apie jūsų projektą, brėžinius bei kitą techninę dokumentaciją, susijusią su dominančiu produktu, kurie yra labai svarbūs parenkant reikiamą produktą, jo charakteristikas, kiekius ar reikalingą įrangą. Mes teikiame tik pilnai pagrįstus ir atsakingus pasiūlymus.

3   Užsakymo suformavimas ir tiekimo sutarties pasirašymas.

Išsiaiškinus užsakovo poreikius, būsimus darbo su produktais montavimo procesus, sandėliavimo ypatumus ir tikslius jų kiekius bei specifikacijas, pradedamas užsakymo formavimas gamintojams. Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, mūsų specialistai parinks geriausiai Jūsų poreikį tenkinančius produktus bei pateiks konkurencingą pasiūlymą.

4   Projekto parengimas.

Užsakovui patvirtinus užsakymą, pagal gamintojų rekomendacijas pateiksime produktų sertifikatus, naudojimo instrukcijas ir kitą statybos įteisinimui reikalingą dokumentaciją. Užsakovui pageidaujant galime rekomenduoti profesionalus įsigytų gaminių sumontavimui. Su bendra projekto sąmata užsakovas yra supažindinamas ir tai bus kaip priedas prie pirkimo – pardavimo sutarties. Esant kompleksiniams Metalo/Betono  konstrukcijų užsakymams, mūsų atstovaujami gamintojai gali paruošti darbo projektus bei nestandartinių konstruktyvų gamybos brėžinius, transportavimo schemas ir pan.

5   Montavimas ir pridavimas.

Pasirašius sutartį, nustatytais terminais ir sumomis užsakovas sumoka sutartą avansinę įmoką, po kurios prasideda užsakymo gamyba arba atkrovimas. Gamybos terminai paprastai priklauso nuo sezono, kiekių, koks – individualus ar standartinis – gaminys, užsakovo pateiktų brėžinių kokybės, nestandartinių užsakovo pageidavimų ir kompleksinių inžinerinių sprendimų. UAB “Mirneca” organizuoja užsakytos produkcijos pristatymą į užsakovo nurodytą vietą. Užsakovui pageidaujant, atstovaujamus produktus gali sumontuoti ir mūsų specialistų/partnerių komanda.

Pirminės informacijos pateikimas – poreikio analizė.

Jei Jus sudomino galimybė įsigyti mūsų atstovaujamų gamintojų produkciją, siųskite mums užklausą arba susisiekite nurodytais kontaktiniais telefonais. UAB "Mirneca" produktų vadovas atvyks arba susisieks su Jumis artimiausiu laiku ir plačiau pristatys Jus dominančius gaminius bei atsakys į rūpimus klausimus.

Pasiūlymo pateikimas.

Produktų vadovai, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, pasitelkia į komandą inžinierius technologus, kuriems pateiksite daugiau papildomos informacijos apie numatomą projektą, brėžinius bei kitą techninę dokumentaciją, susijusią su dominančiu produktu, kurie yra labai svarbūs parenkant reikiamą produktą, jo charakteristikas, kiekius ar reikalingą įrangą. Mes teikiame tik pilnai pagrįstus ir atsakingus pasiūlymus.

Užsakymo suformavimas ir tiekimo sutarties pasirašymas.

Pilnai išsiaiškinus užsakovo poreikius, būsimus darbo su produktais montavimo procesus, sandėliavimo ypatumus ir tikslius jų kiekius bei specifikacijas, pradedamas užsakymo formavimas gamintojams. Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, mūsų specialistai parinks geriausiai Jūsų poreikį tenkinančius produktus bei pateiks konkurencingą pasiūlymą.

Projekto parengimas.

Užsakovui patvirtinus užsakymą, pagal gamintojų rekomendacijas pateiksime produktų sertifikatus, naudojimo instrukcijas ir kitą statybos įteisinimui reikalingą dokumentaciją. Užsakovui pageidaujant galime rekomenduoti profesionalus įsigytų gaminių sumontavimui. Su bendra projekto sąmata užsakovas yra supažindinamas ir tai bus kaip priedas prie pirkimo - pardavimo sutarties. Esant kompleksiniams Metalo/Betono  konstrukcijų užsakymams, mūsų atstovaujami gamintojai gali paruošti darbo projektus bei nestandartinių konstruktyvų gamybos brėžinius, transportavimo schemas ir pan.

Montavimas ir pridavimas.

Pasirašius sutartį, nustatytais terminais ir sumomis užsakovas sumoka sutartą avansinę įmoką, po kurios prasideda užsakymo gamyba arba atkrovimas. Gamybos terminai paprastai priklauso nuo sezono, kiekių, koks - individualus ar standartinis - gaminys, užsakovo pateiktų brėžinių kokybės, nestandartinių užsakovo pageidavimų ir kompleksinių inžinerinių sprendimų. UAB "Mirneca" organizuoja užsakytos produkcijos pristatymą į užsakovo nurodytą vietą. Užsakovui pageidaujant, atstovaujamus produktus gali sumontuoti ir mūsų specialistų/partnerių komanda.

Kodėl Mirneca?

Tarptautinė patirtis ir įvairios veiklos sritys.
Stengiamės savo darbu tapti Jūsų verslo sėkmės dalimi.
Optimalus kainos ir kokybės santykis.
Patyrusių profesionalų komanda, Jus lydėsianti nuo projekto pradžios iki pabaigos.
Parenkame naudingus projekto finansavimo šaltinius, o vykdomi darbai bei įranga visada apdrausti.  Algirdas Sakalauskas
  Technikos direktorius

  „Siekiame, kad mūsų siūlomi produktai būtų aukščiausios kokybės, o kainos ir kokybės santykis būtų geriausias”

  Algirdas Sakalauskas
  Technikos direktorius

  „Siekiame, kad mūsų siūlomi produktai būtų aukščiausios kokybės, o kainos ir kokybės santykis būtų geriausias”

  Susisiekite su mumis